Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak zaśpiewa w duecie z Lady Gagą!? 

To byłoby spełnienie marzeń polskiego artysty!

Olga Figaszewska 26 stycznia 2019 06:55
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jego droga do sławy nie zawsze była usłana różami. Kiedy rozpoczynał swoją przygodę z muzyką w programie X Factor, nikt nie spodziewał się, że ten kolorowy ptak polskiej sceny podbije europejski rynek muzyczny. Słowa krytyki, które często padały pod jego adresem, nie złamały mu skrzydeł. Dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Niesamowity głos i talent Michała Szpaka dostrzegł agent Lady Gagi! Czy to oznacza, że artysta ma szanse zaśpiewać w duecie z gwiazdą pop?

Michał Szpak zaśpiewa w duecie z Lady Gagą?

To byłoby spełnienie jego marzeń. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Faktu przed Michałem Szpakiem stoi kolejne zawodowe wyzwanie! Okazuje się, że w trakcie jego ostatniego występu w Chicago na widowni znajdował się także agent Lady Gagi. Podobno zachwycił się jego umiejętnościami i charyzmą!

„Był pod wrażeniem Michała, jego charyzmy scenicznej i głosu. Po koncercie zamienili kilka słów i okazuje się, że być może dojdzie do spotkania sztabu Michała ze sztabem Gagi ”, donosi informator dziennika.

Wokalista od dawna zachwyca się twórczością amerykańskiej piosenkarki. „Na samą myśl o jakimkolwiek projekcie z nią jest niesamowicie podekscytowany”, czytamy na łamach Faktu.

Jeśli do tego dojdzie przed Michałem Szpakiem otworzą się kolejne możliwości!  

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Lady Gaga
Fot. Instagram @ladygaga

niebieskie włosy lady gaga kylie jenner
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?