URODZINY GWIAZD

Michał Szpak obchodzi dziś 32. urodziny! Jak zmieniał się przez ostatnie lata?

Zobaczcie modową metamorfozę popularnego wokalisty!

Sabina Zięba 26 listopada 2022 11:44

O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy to wziął udział w pierwszej edycji show TVN o nazwie X Factor. Choć na początku jego wizerunek wzbudził dezaprobatę a nawet duże kontrowersje. Jednak już w tym samym odcinku po wykonaniu utworu Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” otrzymał owację na stojąco. Mimo tego że w finale przegrał z Gienkiem Loską, jego kariera nabrała rozpędu. Michał z czasem zaczął być coraz bardziej rozpoznawalny i ceniony, a jego niecodzienne, często androgeniczne stylizacje przykuwały coraz większą uwagę. 

ZOBACZ: Michał Szpak w kontrowersyjnej stylizacji z kaczką na ramieniu!

Metamorfoza Michała Szpaka - jak się zmieniał?

Wygląd i sposób bycia Michała stał się jego zaletą. Dzięki nim szybko zaczął się wyróżniać wśród utalentowanych rówieśników. Pokochały go nie tylko nastolatki, ale krytycy, którzy docenili jego umiejętności. Szpak pojawił się w popularnym formacie Taniec z Gwiazdami, reprezentował Polskę na Eurowizji w 2015 roku, po czym przez kilka lat był jurorem w popularnym show muzycznym The Voice of Poland. Od lat jest wierny swojemu kontrowersyjnemu stylowi, ale dzięki temu cały czas pozostaje sobą. 

CZYTAJ TEŻ: Michał Szpak o śmierci mamy: „Straciłem część swojego serca, która już nigdy nie zostanie zastąpiona”

Dziś Michał Szpak obchodzi dziś 32. urodziny! Przy tej okazji przypominamy, jak zmieniał się przez ostatnie lata. Zobaczcie w naszym wideo powyżej, jaką przeszedł metamorfozę! Michałowi życzmy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, a sobie tego, żebyśmy jeszcze nie raz mogli oglądać go na scenie w jego niezwykłych, kolorowych i fantazyjnych stylizacjach!   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.