URODZINY GWIAZD

Michał Szpak obchodzi dziś 31. urodziny! Jak zmieniał się przez ostatnie lata?

Zobaczcie modową metamorfozę popularnego wokalisty!

Sabina Zięba 26 listopada 2021 12:15

O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy to wziął udział w pierwszej edycji show TVN o nazwie X Factor. Choć na początku jego wizerunek wzbudził dezaprobatę a nawet duże kontrowersje. Jednak już w tym samym odcinku po wykonaniu utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" otrzymał owację na stojąco. Mimo tego że w finale przegrał z Gienkiem Loską, jego kariera nabrała rozpędu. Michał z czasem zaczął być coraz bardziej rozpoznawalny i ceniony, a jego niecodzienne, często androgeniczne stylizacje przykuwały coraz większą uwagę. 

ZOBACZ: Michał Szpak w kontrowersyjnej stylizacji z kaczką na ramieniu!

Metamorfoza Michała Szpaka - jak się zmieniał?

Wygląd i sposób bycia Michała stał się jego zaletą. Dzięki nim szybko zaczął się wyróżniać wśród utalentowanych rówieśników. Pokochały go nie tylko nastolatki, ale krytycy, którzy docenili jego umiejętności. Szpak pojawił się w popularnym formacie Taniec z Gwiazdami, reprezentował Polskę na Eurowizji w 2015 roku, po czym przez kilka lat był jurorem w popularnym show muzycznym The Voice of Poland. Od lat jest wierny swojemu kontrowersyjnemu stylowi, ale dzięki temu cały czas pozostaje sobą. 

CZYTAJ TEŻ: Michał Szpak o śmierci mamy: „Straciłem część swojego serca, która już nigdy nie zostanie zastąpiona”

Dziś Michał Szpak obchodzi dziś 31. urodziny! Przy tej okazji przypominamy, jak zmieniał się przez ostatnie lata. Zobaczcie w naszym wideo powyżej, jaką przeszedł metamorfozę! Michałowi życzmy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, a sobie tego, żebyśmy jeszcze nie raz mogli oglądać go na scenie w jego niezwykłych, kolorowych i fantazyjnych stylizacjach!   

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.