URODZINY GWIAZD

Michał Szpak obchodzi dziś 29. urodziny! Podoba Wam się jego wizerunek?

Zobaczcie modową metamorfozę wokalisty!

Sabina Zięba 26 listopada 2019 15:38

O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy to wziął udział w pierwszej edycji show TVN o nazwie X Factor. Choć na początku jego wizerunek wzbudził dezaprobatę, po wykonaniu utworu Czesława Niemena otrzymał owację na stojąco. Mimo tego że w finale przegrał z Gienkiem Loską, jego kariera nabrała rozpędu. 

Metamorfoza Michała Szpaka - wideo

Wygląd i sposób bycia Michała stał się jego zaletą, ponieważ to dzięki temu zaczął się wyróżniać wśród utalentowanych rówieśników. Pokochały go nie tylko nastolatki, a krytycy docenili jego umiejętności. Reprezentował Polskę na Eurowizji w 2015 roku, teraz możemy go oglądać w The Voice of Poland. Od lat jest wierny swojemu nieco kontrowersyjnemu stylowi. 

Zobaczcie w naszym wideo, jaką przeszedł metamorfozę! Wokaliście życzmy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.