URODZINY GWIAZD

Michał Szpak obchodzi dziś 30. urodziny! Podoba Wam się jego wizerunek?

Zobaczcie modową metamorfozę wokalisty!

Sabina Zięba 26 listopada 2020 09:31

O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy to wziął udział w pierwszej edycji show TVN o nazwie X Factor. Choć na początku jego wizerunek wzbudził dezaprobatę, po wykonaniu utworu Czesława Niemena otrzymał owację na stojąco. Mimo tego że w finale przegrał z Gienkiem Loską, jego kariera nabrała rozpędu. 

Metamorfoza Michała Szpaka - wideo

Wygląd i sposób bycia Michała stał się jego zaletą, ponieważ to dzięki temu zaczął się wyróżniać wśród utalentowanych rówieśników. Pokochały go nie tylko nastolatki, a krytycy docenili jego umiejętności. Reprezentował Polskę na Eurowizji w 2015 roku, teraz możemy go oglądać w The Voice of Poland. Od lat jest wierny swojemu nieco kontrowersyjnemu stylowi. 

Zobaczcie w naszym wideo, jaką przeszedł metamorfozę! Wokaliście życzmy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.