URODZINY GWIAZD

Michał Szpak obchodzi dziś 30. urodziny! Podoba Wam się jego wizerunek?

Zobaczcie modową metamorfozę wokalisty!

Sabina Zięba 26 listopada 2020 09:31

O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy to wziął udział w pierwszej edycji show TVN o nazwie X Factor. Choć na początku jego wizerunek wzbudził dezaprobatę, po wykonaniu utworu Czesława Niemena otrzymał owację na stojąco. Mimo tego że w finale przegrał z Gienkiem Loską, jego kariera nabrała rozpędu. 

Metamorfoza Michała Szpaka - wideo

Wygląd i sposób bycia Michała stał się jego zaletą, ponieważ to dzięki temu zaczął się wyróżniać wśród utalentowanych rówieśników. Pokochały go nie tylko nastolatki, a krytycy docenili jego umiejętności. Reprezentował Polskę na Eurowizji w 2015 roku, teraz możemy go oglądać w The Voice of Poland. Od lat jest wierny swojemu nieco kontrowersyjnemu stylowi. 

Zobaczcie w naszym wideo, jaką przeszedł metamorfozę! Wokaliście życzmy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.