URODZINY GWIAZD

Michał Szpak obchodzi dziś 29. urodziny! Podoba Wam się jego wizerunek?

Zobaczcie modową metamorfozę wokalisty!

Sabina Zięba 26 listopada 2019 15:38

O Michale Szpaku zrobiło się głośno w 2011 roku, kiedy to wziął udział w pierwszej edycji show TVN o nazwie X Factor. Choć na początku jego wizerunek wzbudził dezaprobatę, po wykonaniu utworu Czesława Niemena otrzymał owację na stojąco. Mimo tego że w finale przegrał z Gienkiem Loską, jego kariera nabrała rozpędu. 

Metamorfoza Michała Szpaka - wideo

Wygląd i sposób bycia Michała stał się jego zaletą, ponieważ to dzięki temu zaczął się wyróżniać wśród utalentowanych rówieśników. Pokochały go nie tylko nastolatki, a krytycy docenili jego umiejętności. Reprezentował Polskę na Eurowizji w 2015 roku, teraz możemy go oglądać w The Voice of Poland. Od lat jest wierny swojemu nieco kontrowersyjnemu stylowi. 

Zobaczcie w naszym wideo, jaką przeszedł metamorfozę! Wokaliście życzmy z okazji urodzin wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.