O NIM SIĘ MÓWI

Michał Szpak zostanie jurorem nowego programu TVP!

Szykuje się hit?

Olga Figaszewska 15 kwietnia 2019 19:51
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Swoją przygodę z show biznesem rozpoczął w programie X Factor. Cała Polska usłyszała o jego talencie. Chyba nikt wówczas nie zdawał sobie sprawy, że wkrótce ten „kolorowy ptak” podbije polską scenę muzyczną i wkroczy na europejski rynek. Michał Szpak nie powiedział ostatniego słowa i jak donosi jeden z magazynów, artysta będzie jurorem najnowszego show TVP! O co chodzi?

Michał Szpak jurorem nowego programu!

Po sukcesie The Voice od Poland i The Voice Kids przyszła pora na nowy program TVP! Mowa o... The Voice Senior! Trzeba spełnić jeden warunek. W talent show wystąpią osoby, które ukończyły 60. rok życia.

Magazyn Flesz podaje, że Michał Szpak zasiądzie w jury show wraz z Marylą Rodowicz, Markiem Piekarczykiem i Andrzejem Piasecznym. Panowie mają już w tej kwestii spore doświadczenie. Byli wcześniej jurorami The Voice of Poland. Ale dla Maryli Rodowicz będzie to  pierwsza taka rola od czasu Gwiezdnego Cyrku. Warto zaznaczyć, że artystce otrzymywała już propozycje prowadzenia show m.in. Bitwy na głosy.

Jesteście ciekawi nowego programu TVP? 

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.