Michał Szpak zdradził szczegóły zaręczyn
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak milionerem! Na czym i ile zarabia artysta?

Ta kwota zwala z nóg!

Olga Figaszewska 23 października 2018 14:55
Michał Szpak zdradził szczegóły zaręczyn
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W ciągu zaledwie kilku lat odniósł gigantyczny sukces, a przecież swoją karierę rozpoczynał jako uczestnik programu X Factor. Dziś sam zasiada w jury talent show! Michał Szpak dziś jest jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, każdego roku sprzedaje tysiące egzemplarzy płyt, a bilety na jego koncerty wyprzedają się z miejsca! I nie myślcie, że powiedział ostatnie słowo! Nic dziwnego, że na swojej pasji zarabia niebotyczne pieniądze!  Na czym i ile zarabia Michał Szpak? Ta kwota zwala z nóg!

Zarobki Michała Szpaka. Na czym zarobił milion?

Jak donosi Super Express, Michałowi Szpakowi udało się zdobyć nie tylko rzeszę wiernych fanów, którzy cenią jego talent i wrażliwość. Wokalista dołączył teraz do grona… milionerów. Dziennik podliczył zarobki artysty m.in. z koncertów czy sprzedaży płyt za sam 2018 rok. Okazuje się, że za udział w programie The Voice od Poland Michał Szpak inkasuje 100 tysięcy złotych.

Największe wynagrodzenie wpływa na jego konto z koncertów.  Za jedno wystąpienie, Michał Szpak zgarnia ok 30 tysięcy złotych, co przy 30 koncertach daje niebotyczną sumę 900 tysięcy złotych. Jego pierwsza płyta Byle być sobą pokryła się podwójną platyną. Krążek sprzedał się w nakładzie 60 tysięcy egzemplarzy! Czyli konto w tym przypadku wokalisty zostało zasilone o kolejne 150 tysięcy złotych. Wszystko wskazuje na to, że najnowsza płyta również ma szansę na powtórzenie tego sukcesu! Tego mu życzymy!

Michał Szpak nowa fryzura
Fot. Instagram@michal_szpakofficlal

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.