Michał Kempa
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Kempa rezygnuje z prowadzenia Mam Talent. „Za dużo mnie to kosztowało i nie byłem sobą”

„Nie pasowałem do końca, nie byłem tam taki, jaki powinien być taki prowadzący", mówił

Karol Sowa 11 stycznia 2023 11:56
Michał Kempa
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Mam talent to program, który od wielu lat cieszy się sympatią widzów. Ogromnym atutem show jest wspaniałe jury oraz charyzmatyczni prowadzący: Marcin Prokop oraz Michał Kempa, który niedawno dołączył do ekipy telewizyjnego hitu. Przypomnijmy, że wcześniej funkcję konferansjera pełnił Szymon Hołownia, który zrezygnował z tego stanowiska, ponieważ rozwija karierę polityczną. Niestety, teraz media obiegła bardzo smutna wiadomość. W kolejnych edycjach nie zobaczymy już słynnego komika. Michał Kempa nie poprowadzi kolejnych wydań hitu TVN-u. „Nie pasowałem do końca, nie byłem tam taki, jaki powinien być taki prowadzący”, mówi. Co jeszcze wyznał?

Michał Kempa rezygnuje z udziału w „Mam talent”

Michał Kempa w popularnym programie zajął miejsce Szymona Hołowni. Przypomnijmy, że słynny komik już wcześniej miał styczność z dziennikarstwem telewizyjnym. Na swoim koncie ma również wiele występów standupowych. Co więcej, od czasu do czasu pojawia się w „Szkle kontaktowym". 

Wydawało się, że udział w „Mam talent” będzie dla niego stworzony, zwłaszcza że towarzyszył mu Marcin Prokop, który słynie z niepowtarzalnego poczucia humoru. Okazuje się, że z jego perspektywy było zupełnie inaczej. 34-latek w rozmowie z natemat.pl przyznał, że rezygnuje z prowadzenia kultowego show. „Nie pasowałem do końca, nie byłem tam taki, jaki powinien być taki prowadzący. Pomimo tego nawet jak momentami byłem, to mnie to za dużo kosztowało i nie byłem sobą. Za bardzo musiałem się do tego naginać. Po prostu wydaje mi się, że moje miejsce jest gdzie indziej”, tłumaczył Michał Kempa.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Joanna Przetakiewicz o ślubie po 50-tce: „Jestem przykładem na to, że nie można ulegać stereotypom”

Michał Kempa, Marcin Prokop, 22.06.2022 rok, Casting 14. edycji programu Mam Talent

Michał Kempa
Fot. VIPHOTO/East News

Michał Kempa, 27.06.2021 rok

Michał Kempa
Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Michał Kempa – dlaczego zrezygnował z prowadzenia „Mam talent”? 

Popularny komik dodał również, że praca w „Mam talent” była dla niego bardzo stresująca i męcząca. Mimo że dużo zarabiał, to decyzja o rezygnacji nie była trudna. „Z rzeczy, w których nie jesteś naprawdę dobrym, i robisz to tylko dla pieniędzy, nie jest w gruncie rzeczy ciężko zrezygnować. Gdybym ja tam był uwielbiany i noszony na rękach, i jeszcze za to zarabiał mnóstwo pieniędzy, to pewnie ciężko byłoby zrezygnować. A dochodzi do tego taki aspekt, że trochę się meczysz za pieniądze”, podsumował w tym samym wywiadzie. 

CZYTAJ TEŻ: „Trzeba się słuchać i być dla siebie dobrym”. Historia wyjątkowej miłości Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka

Michał Kempa, 27.06.2021 rok

Michał Kempa
Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Michał Kempa, 25.08.2022 rok

Michał Kempa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Kempa, 26.08.2021 rok

Michał Kempa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.