Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, premiera filmu Pan T., Warszawa 16.12.2019
Fot. VIPHOTO/East News
Historia miłości

„Trzeba się słuchać i być dla siebie dobrym”. Historia prawdziwej miłości Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka

Wielkie uczucie wywiązało się pomiędzy nimi na planie serialu...

Marta Nawacka 3 sierpnia 2021 16:59
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, premiera filmu Pan T., Warszawa 16.12.2019
Fot. VIPHOTO/East News

Widzowie pokochali ich jako uroczą i niesforną parę, jaką stawali się na potrzeby serialu „Kasia i Tomek”. W prawdziwym życiu, pomiędzy Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakiem także szybko zaczęło iskrzyć, a niedługo później stworzyli związek również poza planem. Jak się poznała jedna z najbardziej udanych i rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu? I jak wygląda ich relacja?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak – od miłości na planie do prawdziwego uczucia

Aktorska para poznała się w 2002 roku podczas zdjęć do serialu „Kasia i Tomek”. Oboje grali postaci tytułowe – sympatyczną parę, która zmaga się z różnymi przeciwnościami losu. Początki ich relacji były czysto koleżeńskie, tym bardziej, że Joanna Brodzik była wtedy w związku z Bartłomiejem Świderskim. Po niedługim czasie ten związek jednak się rozpadł, a aktorkę coraz częściej można było zobaczyć w towarzystwie Pawła Wilczaka.

Wielokrotnie byli widywani razem, ale pomimo pojawiających się pogłosek żadne z nich nie potwierdzało doniesień o łączących ich rzekomym uczuciu. Dopiero w 2004 roku Joanna i Paweł przerwali w końcu milczenie i oficjalnie przyznali, że są w związku. W tym czasie byli już właściwie nierozłączni. Mimo, że są razem już wiele lat i darzą się ogromnym uczuciem, wciąż nie zdecydowali się na powiedzenie sobie sakramentalnego „tak”.

Oboje bardzo cenią sobie swoją prywatność, w związku z czym ujawniali mediom tylko tyle informacji, ile uważali za słuszne. „To jest tak, że ja zawsze byłem zwolennikiem tego, aby życie prywatne zostało życiem prywatnym”, mówił Paweł. Jednak w 2007 roku aktorzy podzielili się z fanami wspaniałą nowiną. Joanna Brodzik była w ciąży! Szczęśliwi rodzice spodziewali się bliźniąt. W lipcu 2008 roku na świat przyszli synowie pary – Jan i Franciszek.

Czytaj też: Sympatię zdobyła jako serialowa Magda M. Jak dziś wygląda życie Joanny Brodzik?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, 24.04.2006, Warszawa Teatr Narodowy
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Kryzys w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka

Joanna i Paweł unikają medialnego szumu i strzegą swojej prywatności. Co jakiś czas pojawiają się jednak spekulacje o ich problemach i kryzysach w związku. W 2018 roku pojawiła się nawet informacja o rozstaniu pary. Przyczyną miały być problemy zawodowe mężczyzny i brak pracy. Z tego powodu to na Joannę spadła odpowiedzialność za utrzymanie rodziny i spłacanie kredytu. Oliwy do ognia dolał fakt, że Paweł Wilczak pojawił się na premierze filmu „Kler” z inną kobietą.

Na szczęście aktorzy nie poddali się i podjęli intensywną pracę nad swoją relacją. Według „na żywo” wybrali się na Hawaje, aby spędzić więcej czasu ze sobą i mieć możliwość przepracowania swoich problemów. Zdecydowali się także na terapię, co pomogło im ostatecznie zażegnać kryzys i ocalić swoją miłość. Jak mówił sam Paweł Wilczak: „myślę, że trzeba się słuchać i być dla siebie dobrym, tylko tyle”. Miejmy nadzieję, że na dobre udało im się uporać z kłopotami i dalej będą stanowić zgraną, kochającą się parę.  

Zobacz także: Tak dziś wygląda życie Pawła Wilczaka. Co robi uwielbiany aktor?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, 6.06.2016, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?