O NIEJ SIĘ MÓWI

Sztuczny uśmiech i odraza w oczach. Melania Trump najsmutniejszą Pierwszą Damą?

Unieszczęśliwia ją małżeństwo z Donaldem Trumpem?

Ksenia Krasko 15 stycznia 2020 16:45

Kiedyś uważało się, że Melania Trump jest żoną idealną. Szczególnie dla tak kontrowersyjnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, jakim jest Donald Trump. Czarująca, pewna siebie, wspierająca męża w jego działaniach... Zupełnie inna, smutna prawda wyszła na jaw po przeprowadzce pary do Białego Domu. Decyzje przywódcy USA dały mediom wiele powodów do krytyki, ale to „nieszczęśliwa Melania” pozostaje tematem numer jeden, ponieważ wydaje się, że życie w Waszyngtonie jest dla niej dużym ciężarem. Czy małżeństwo Trumpów od kilkunastu miesięcy zmaga się z kryzysem? A może od zawsze było jedynie wymysłem?

Melania Trump: małżeństwo z Donaldem Trumpem

Prawdopodobnie nikt już nie ma wątpliwości, że relacja Melanii i Donalda Trumpów daleka jest od ideału. Trudno nie zauważyć zadziwiającego podejścia Pierwszej Damy USA do własnego męża. Jej nastrój zmienia się w zależności od okoliczności, jednak najczęściej obserwujemy dwie emocje – albo totalną obojętność, albo... obrzydzenie.

Chociaż pierwsza para Stanów Zjednoczonych słusznie powstrzymuje się od publicznego okazywania uczuć, Melania Trump właściwie nigdy nie wygląda na szczęśliwą. Można odnieść wrażenie, że unika jakiegokolwiek kontaktu fizycznego z małżonkiem – nie pozwala trzymać się za rękę, całuje go „w powietrze”, nie utrzymuje kontaktu wzrokowego i chowa sztuczny uśmiech, gdy tylko się odwraca.

Jej zachowanie za każdym razem jest szeroko komentowane przez media na całym świecie, a nagrania, na których widać, że agresywnie odrzuca romantyczne gesty Donalda Trumpa, stają się hitem sieci. Zresztą niedawno wydana biografia Melanii ujawnia, że małżonkowie od dawna nie śpią razem. Ta informacja jedynie wzmocniła powszechne przekonanie o tym, że relacja Trumpów właściwie nie istnieje, chociaż są ze sobą już ponad 20 lat.

Małżonkowie wciąż próbują udowodnić, że pogłoski o kryzysie nie są prawdą, jednak kolejne oficjalne wyjścia wskazują na coś zupełnie innego. Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów sugerowano, że Pierwsza Dama dość nieudolnie okazuje radość. Niedługo po tym komentowano niezręczny taniec pary na balu z okazji inauguracji prezydentury. Sztuczny uśmiech znika z twarzy pani Trump po każdej, nawet najkrótszej rozmowie z mężem, a nerwowe wyrywanie dłoni nikogo już nie dziwi.

Prawdziwy skandal wybuchł, gdy Melania Trump postanowiła, że nie będzie towarzyszyć małżonkowi w podróży do Davos. Tym samym nie wywiązała z jednego ze swoich najważniejszych obowiązków. Przywódcę Stanów Zjednoczonych oskarżano wtedy o romans z aktorką z filmów dla dorosłych, dlatego nikt nie miał wątpliwości, że zdradzona żona po prostu nie chce mieć z nim nic wspólnego.

Melania i Donald Trump przechodzą kryzys?

Pomimo wymownego zachowania, Pierwsza Dama USA często staje w obronie swojego męża i wydaje się, że wspiera go w najważniejszych decyzjach. Mówi się jednak, że prawnicy Donalda Trumpa płacą jej za to setki tysięcy dolarów, jak również za milczenie. Żona przywódcy Stanów Zjednoczonych nie podsyca skandali, ale jednocześnie nawet nie próbuje udawać zakochanej kobiety.

Niektórzy uważają, że Melania Trump po prostu czuje się zmęczona nowym życiem. Inni sugerują, że była modelka nie potrafi znieść ogromu krytyki. W jednym z pierwszych wywiadów po wygranej Trumpa w wyborach przyznała, że nie jest przyzwyczajona do takiej uwagi mediów. Obawiała się, że nie poradzi sobie z rolą Pierwszej Damy, która powinna mieć coś do powiedzenia. Niestety, nie może liczyć na wsparcie męża. Nigdy nie mogła.

Para po raz kolejny podsyciła plotki o kryzysie podczas poniedziałkowego meczu w Nowym Orleanie. Gdy stali na murawie boiska, Donald Trump złapał żonę za rękę. Cały świat po raz kolejny zobaczył niezadowolenie i zniesmaczenie na twarzy Melanii, i późniejsze wyrwanie dłoni. I po raz kolejny zrobiła to publicznie.

Internauci i obserwatorzy małżeństwa Trumpów od kilku miesięcy zastanawiają się, czy Pierwsza Dama USA zdecyduje się na rozwód. Czy się odważy? Tego nie wiemy. Pewne jest jedno – tylko Melania Trump może pozwolić sobie na takie zachowanie wobec kontrowersyjnego przywódcy USA. I to czyni z niej jedną z najpotężniejszych kobiet naszych czasów. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.