Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Nie śpi z mężem i… Książka o Melanii Trump mocno zamiesza w Białym Domu! 

Reporterka CNN ujawnia pikantne szczegóły

Gabriela Czernecka 5 grudnia 2019 20:43
Melania Trump, Donald Trump
Fot. Getty Images

Książka Kate Bennett, reporterki CNN Free, Melania: Nieautoryzowana biografia ujawnia szokujące kulisy z życia Melanii Trump z prezydentem USA. Zawsze wygląda perfekcyjnie, zachwyca stylizacjami, ale zazwyczaj… milczy. Teraz za sprawa najnowszej książki reporterki CNN, Kate Bennet, nieco więcej dowiemy się na temat żony Donalda Trumpa. Choć biografia jest nieautoryzowana, to autorka publikacji zapewnia, że czytelnicy znajdą w niej odpowiedź na pytanie, kim jest Melania Trump. „Kobieta,  która spędziła dzieciństwo  w biednym kraju komunistycznym, mówi pięcioma językami, a prywatnie spędza czas na odwiedzaniu chorych dzieci. Jest  zaciekłą obrończynią swojego dziecka i… więźniem Donalda Trumpa? Reporterka ujawnia szokujące szczegóły ich małżeństwa.

Jak wygląda małżeństwo Melanii i Donalda Trumpów?

Łączy ich miłość czy to tylko układ? Na to pytanie odkąd Donald Trump został prezydentem USA, próbują sobie odpowiedzieć niemal wszyscy. Właśnie do sieci wyciekł fragment książki reporterki CNN, Kate Bennet Free, Melania: Nieautoryzowana biografia. Autorka ujawnia w nim, że Melania i Donald Trumpowie nie śpią razem. Para ma oddzielne sypialnie - pierwsza dama zajęła miejsce na trzecim piętrze, w którym kiedyś mieszkała mama Michelle Obamy, Mariana Robinson. Melania ma tam do dyspozycji siłownię i gabinet kosmetyczny. Z kolei prezydent USA urzęduje na drugim piętrze. „Melania woli swoją dużą, prywatną przestrzeń w apartamencie na osobnym piętrze”, czytamy.

Reporterka CNN opisuje także inne ciekawostki na temat Melanii Trump. Autorka książki ubolewa nad brakiem umiejętności Melanii w kwestii ozdabiania domu. Podobno to projekt, któremu poświęca bardzo dużo czasu. Kate Bennet pisze, że dopiero po pięciu miesiącach przemyśleń doszła do wniosku, że świetnym pomysłem byłoby udekorowanie Białego Domu krwistoczerwonymi choinkami. Przypomnijmy, że choć sama była zachwycona swoją działalnością, to internet nie pozostawił na niej suchej nitki. „Jesteśmy w XXI wieku”, odpowiedziała na krytykę. 

Biały Dom - Melania Trump pokazała dekoracje na Święta Boże Narodzenie 2018 FLOTUS decorations White House
Fot. Twitter.com/FLOTUS

Zdaniem Bennet, Melania ma także ogromny wpływ na to, co dzieje się w Białym Domu. Pierwsza dama dzieli się z mężem opiniami na temat kwestii politycznych i kadrowych „często częściej niż raz dziennie przez telefon”. A kiedy jej opinie nie wystarczą, by przyspieszyć zmianę, Melania bierze sprawy w swoje ręce. Swoje niezadowolenie wyraża często za pomocą stylizacji. Podobno kiedy Melania ma na sobie garnitur bądź kombinezon, w ten sposób wysyła mężowi sygnał, że nie jest zadowolona, jest obrażona bądź... nieszczęśliwa. W ten sposób daje mu do zrozumienia, że coś jest nie tak, ponieważ Donald Trump uwielbia kobiety w obcisłych, seksownych i bardzo kobiecych sukienkach.

Melania Trump- stylizacje wizyta Anglia 2019
Fot. East News

Zdradza także, że Melania nie najlepiej dogaduje się z pierwszą córką Donalda Trumpa, Ivanką, do której długo miała pretensje oto, że poprzez swoje zagraniczne podróże odwraca od niej uwagę.

Po trzech latach swojej pracy Melania stała się znana jako jedna z najmodniejszych kobiet na świecie, ale wciąż „pozostaje tak tajemnicza i prywatna jak pierwszego dnia”, pisze Bennet. Dodaje, że błędnym wyobrażeniem jest, że Melania Trump jest nieodstępna i cicha, bo tak naprawdę za kulisami jest jednym z doradców prezydenta. Reporterka twierdzi, że jest najważniejszą osobą w jego życiu, bo jako jedyna może go odepchnąć i stanowczo powiedzieć mu, co o nim myśli.  

Jubileusz NATO: Donald Trump, Melania Trump
Fot. Getty Images

gwiazdy w kreacjach Michael Kors, Melania Trump
Fot. Getty Images

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.