O NICH JEST GŁOŚNO

Są razem od czternastu lat! Wiemy, jak poznali się Melania i Donald Trumpowie! 

Ich małżeństwo to czysty układ czy prawdziwa miłość?

Olga Figaszewska 28 lutego 2019 20:51
Donald Trump, Melania Trump, Trumpowie
Fot. East News

Melania i Donald Trumpowie są małżeństwem od czternastu lat! Ten związek od początku wzbudza ogromne emocje i skrywa pewne tajemnice. Ona – znana jako żona miliardera, modelka zafascynowana modą i operacjami plastycznymi. On – przedsiębiorca, polityk, skandalista, głoszący otwarcie ksenofobiczne i mizoginistyczne poglądy. A jednak tę dwójkę połączyło prawdziwe uczucie? Jak się poznali? Już wiadomo, kto zrobił ten pierwszy krok!

Małżeństwo Donalda i Melanii Trumpów: historia poznania

Niedawno Donald i Melania obchodzili 14. rocznicę ślubu. Pobrali się w 2005 roku, ale… poznali się kilka lat wcześniej. Po raz pierwszy ich ścieżki złączyły się  podczas przyjęcia wydawanego przez pismo „Allure”. Jak donoszą zagraniczne media, Donald Trump dostał wówczas od swojej przyszłej żony prztyczka w nos. Melania początkowo zupełnie nie była nim zainteresowana.

„Był czarujący i miał iskrę w oczach, ale przyszedł wtedy z inną kobietą. Zapytał ją o numer, a ona powiedziała: „Nie dam ci swojego numeru. Daj mi swój, to zadzwonię”. Spotkali się na pierwszą randkę tydzień później i od tamtej pory są już nierozłączni ”, donosi Radar Online.

Melania doskonale wiedziała czego chce i jak może to zdobyć. Udawała niedostępną! „Najgorszym błędem, jaki można popełnić w związku, jest próbować zmieniać drugą osobę i ograniczać jej niezależność, zamiast akceptować ją i wspierać”, mówiła. Opłaciło się. Donald zupełnie oszalał na jej punkcie, zabierał ją w dalekie podróże, obdarowywał biżuterią i ubraniami od projektantów. Po pięciu latach znajomości oświadczył się pierścionkiem z 12-karatowym diamentem. 

Na ślubnym kobiercu stanęli w Palm Beach na Florydzie w liczącym 122 pokoje kompleksie Trumpa Mar-a-Lago. Na przyjęciu pojawiło się 500 gości. Wśród nich znaleźli się: Oprah Winfrey, Larry King, Usher, Clint Eastwood...  Obrączka Melanii kosztowała 1,5 miliona dolarów, a jej suknia została stworzona przez Johna Galliano. Biało-złota kreacja z satyny, ważąca prawie 30 kilogramów robiła ogromne wrażenie.  

Trzeba przyznać, że tych dwoje musi łączyć naprawdę silne uczucie, skoro na przekór całemu światu wciąż są razem. Melania to trzecia żona Trumpa. A owocem tej miłości jest ich syn,  Barron William Trump.

Kryzys w małżeństwie? 

A jednak od pewnego czasu jak bumerang powracają plotki o rzekomym kryzysie w małżeństwie prezydenckiej pary. „Nie tylko się nie kochają, a wręcz nienawidzą”, „Są ze sobą tylko dla pieniędzy i wspólnych interesów”, brzmiały niedawno nagłówki tabloidów. Melania jest nazywana „milczącą Pierwszą Damą” i „więźniem Białego Domu”. 

Pierwsza para Ameryki rzadko okazuje sobie uczucia. Melania i Donald unikają kontaktu wzrokowego i za wszelką cenę starają się nie wchodzić sobie w paradę, ale kiedy znajdują się w kryzysowych sytuacjach zawsze stają za sobą murem.

Nie jest też tajemnicą, że obecny prezydent USA miewał problemy z dochowaniem wierności żonie. Media żyły niedawno wyznaniami jednej z jego byłych kochanek, aktorki filmów pornograficznych, która opowiadała w wywiadach o intymnych relacjach z Donaldem Trumpem.

Melania nie komentowała tych doniesień i starała się za to godnie reprezentować męża na arenie politycznej. Głos zabrała dopiero odwołując się do seksistowskich wypowiedzi męża. Chodziło o nagranie sprzed 11 lat, w którym Donald Trump powiedział, że „kobiety pozwalają mu na wszystko, bo jest gwiazdą” i że może każdą „złapać nawet za c..ę”. Żona miliardera zasugerowała, że nagranie zostało zrobione celowo. Była modelka zapewnia, że jej mąż jest dzisiaj innym człowiekiem. „To nagranie sprzed wielu lat. To nie jest Donald Trump, którego teraz znam”. Melania Trump dodała w tamtym momencie, że nie wierzy też w oskarżenia kobiet, które twierdzą, że Trump je molestował. 

„Widziałam, jak niektóre dają mu swój numer telefonu”, wyznała.  „Mój mąż jest dżentelmenem. Nigdy by tego nie zrobił. Wszystko było zorganizowane”, dodała.  

Fot. East News

Donald Trump, Melania Trump, święta w Białym Domu
Fot. Andrea Hanks/White House

 

Donald Trump, Melania Trump
Fot. ONS

allONS_APL_4_OSCARS_2011.JPG
Fot. ONS

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach