Donald Trump, Tiffany Trump
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dlaczego Donald Trump nie lubi robić sobie zdjęć z najmłodszą córką?

Za wyjawienie tej tajemnicy, asystentka prezydenta USA straciła pracę ​​​​​​​

Rafał Kowalski 31 sierpnia 2019 16:56
Donald Trump, Tiffany Trump
Fot. East News

Tego, że Donald Trump, jak większość polityków, skrywa pewne tajemnice, jesteśmy pewni. Nie najlepszym jednak pomysłem jest w przypadku prezydenta USA dzielenie się swoimi sekretami z opinią publiczną. Sam przywódca Ameryki wie o tym doskonale, niestety jego – była już – asystentka nie. Madeleine Westerhout nie pracuje już w Białym domu…

Sekrety Donalda Trumpa. Jeden zdradziła współpracownica

Była z prezydentem Trumpem od początku jego wprowadzki do Białego Domu, ale niestety nagle straciła źródło dochodów. CNN podał jako jeden z pierwszych, że osobista asystentka najważniejszej osoby w Stanach, z dnia na dzień musiała ustąpić ze swojego stanowiska. Wszystko dlatego, że Madeleine Westerhout miała podczas czwartkowego, nieoficjalnego spotkania z dziennikarzami za długi język…

Podczas obiadu, na którym przedstawiciele mediów spotkali się z asystentką prezydenta, Madeleine Westerhout miała według Politico opowiadać między innymi, że ma lepszy kontakt z Donaldem Trumpem, niż jego córki. Dodała także, na swoje nieszczęście, że jej szef unika robienia sobie zdjęć z najmłodszą córką, Tiffany, ponieważ jest jego zdaniem… za gruba.

Cała sprawa nie skończyła się przyjemnie, bo asystentka nie zaznaczyła, że to co mówi, jest poufne. Amerykanie przeczytali więc wspomniane rewelacje w gazetach i w sieci. „Westerhout została zmuszona do rezygnacji w czwartek po tym, jak Trump dowiedział się, że dzieliła się prywatnymi informacjami z dziennikarzami na niedawnym nieoficjalnym spotkaniu. Podczas niego miała nie zaznaczyć, że jej komentarze są poufne”, taką informację podał CNN. Z kolei sam Donald Trump odniósł się do zajścia podczas najbliższego spotkania z mediami. „Myślę, że miała złą noc. Myślę, że było to niefortunne, mówiła, że wtedy piła alkohol. Cała sprawa jest pechowa. Uważam, że media są nieuczciwe, ponieważ miało być to nieoficjalne spotkanie. Ale nadal - nie mówi się takich rzeczy, jakie mówiła, były trochę bolesne”, mówił Donald Trump w piątek.

A czy to prawda, że prezydent Stanów Zjednoczonych unika wspólnych fotografii z jedną z córek, bo Tiffany waży za dużo? Polityk nie chciał się do tego przyznać. „ No nie, Tiffany jest wspaniała. Kocham ją, to wspaniała osoba”, wyznał.

Wierzycie mu? 

Donald Trump, Tiffany Trump, Melanie Trump
Fot. East News

Tiffany Trump
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.