Meghan Markle i książę Harry w karocy
Fot. Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Szokujące żądanie Meghan Markle przed ślubem zbulwersowało opinię publiczną!

Aż trudno w to uwierzyć...

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2018 07:53
Meghan Markle i książę Harry w karocy
Fot. Forum

To nie jest najlepszy czas dla księżnej Meghan. Mimo że była aktorka i książę Harry spodziewają się pierwszego dziecka, na jaw wychodzą fakty, które nie przysparzają byłej aktorce sympatii. Wszystko zaczęło się od informacji, że księżna Sussex wraz z mężem wyprowadzają się z pałacu Kensington. Wiadomość wywołała ogromną konsternację i mało kto wierzył, że jest to jedynie przypadek. Sprawy nie poprawią najnowsze plotki, które obiegły brytyjskie media...

Księżna Meghan miała przed ślubem absurdalne żądanie

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbył się 19 maja 2018 roku w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Wydawałoby się, że miejsce to jest na tyle szczególne, że trudno byłoby znaleźć jakiekolwiek jego słabe strony. Jednak, jeśli wierzyć doniesieniom, o których głośno jest na wyspach, nie tyczy się to księżnej Sussex...

„Kaplica służy rodzinie królewskiej od 1475 roku. Odbywały się tam wszystkie najważniejsze uroczystości, takie jak śluby i pogrzeby. Jeśli była wystarczająca dobra dla monarchów, musi wystarczyć też Meghan Markle”, podkreśla informator serwisu Daily Mail.

Co przeszkadzało Księżnej Meghan w kaplicy świętego Jerzego?

Okazuje się, że żonie księcia Harry'ego przeszkadzał... zapach, unoszący się w zabytkowej budowli! Dlatego też zażądała, by przed przybyciem gości rozpylono w niej wodę lub perfumy. Pałac Buckingham pozostał jednak nieugięty wobec jej żądań.

„Jak można było się spodziewać, zapach jest nieco stęchły, ale w żaden sposób nie nieprzyjemny. Niczego innego nie można było się spodziewać po tak starym budynku. Pałac Buckingham uznał prośbę Markle za niedorzeczną i niewłaściwą. Nie chodziło nawet o to, że użycie odświeżaczy zaszkodziłoby w jakiś sposób budynkowi, poszło o zasady. To kaplica królewska. Nigdy wcześniej nikomu zapach nie przeszkadzał”, mówi osoba z brytyjskiego dworu.

Trudno uwierzyć w te doniesienia, jednak już wcześniej do mediów przedostawały się informacje, jakoby księżna Meghan miała zapędy despotyczne, protekcjonalnie traktowała służbę i miała wygórowana oczekiwania względem osób ze swojego otoczenia.

Czy w tych spekulacjach jest ziarno prawdy? Co do tego niewiele osób ma jakiekolwiek wątpliwości...  

Protokół królewski: Meghan i Harry
Fot. East News

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, pierwsze wspólne ślubne zdjęcie Harry'ego i Meghan
Fot. Agencja Forum

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.