O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tego jeszcze nie widzieliście! Meghan Markle zagrała w scenie seksu oralnego...

Co na to królowa Elżbieta II?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2018 20:31
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle od miesięcy nieprzerwanie jest w centrum zainteresowania mediów na całym świecie. Jeszcze przed ślubem z księciem Harrym wszyscy zastanawiali się, czy amerykańska aktorka jest dobrą kandydatką na księżną. Jej przeszłość nie była nieskazitelna. Markle miała na swoim koncie rozwód, a także odważne sceny w filmach, które dla brytyjskiej rodziny królewskiej są dość kompromitujące…

Kontorwersyjna scena z udziałem Meghan Markle

Meghan Markle występowała w licznych filmach i serialach. Zadebiutowała jako 21-latka w serialu Szpital miejski, natomiast na dużym ekranie jej debiut nastąpił trzy lata później, kiedy w filmie Zupełnie jak miłość zagrała razem z Ashtonem Kutcherem. W kolejnych latach pojawiła się w epizodycznych rolach m. in. w CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, CSI: Kryminalne zagadki Miami, 90210 czy Bez śladu. W 2010 roku widzieliśmy ją w dramacie Twój na zawsze z Robertem Pattinsonem, a następnie w komedii Szefowie wrogowie. Jednak to jedna z głównych ról w serialu W garniturach zagwarantowała jej przepustkę do sławy.

Meghan Markle nigdy nie stroniła od aktorskich wyzwań. Jeszcze przed ślubem internet obiegły zdjęcia z naprawdę gorących scen, w których zagrała. Była w nich w erotycznej bieliźnie lub nawet... całkowicie naga! Rodzina królewska nie skomentowała ich.

I choć wielu przyzwyczaiło się już do tego, że Meghan Markle łamie konwenanse, teraz media dotarły do nagrań jeszcze odważniejszych występów księżnej. W serialu 90210 aktorka zagrała w odważnej scenie seksu oralnego. Jej bohaterka zostaje przyłapana w niedwuznacznej sytuacji w samochodzie. Poniższy fragment filmu budzi ogromne kontrowersje.

Ciekawe co na to rodzina królewska… 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.