Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tego jeszcze nie widzieliście! Meghan Markle zagrała w scenie seksu oralnego...

Co na to królowa Elżbieta II?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2018 20:31
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle od miesięcy nieprzerwanie jest w centrum zainteresowania mediów na całym świecie. Jeszcze przed ślubem z księciem Harrym wszyscy zastanawiali się, czy amerykańska aktorka jest dobrą kandydatką na księżną. Jej przeszłość nie była nieskazitelna. Markle miała na swoim koncie rozwód, a także odważne sceny w filmach, które dla brytyjskiej rodziny królewskiej są dość kompromitujące…

Kontorwersyjna scena z udziałem Meghan Markle

Meghan Markle występowała w licznych filmach i serialach. Zadebiutowała jako 21-latka w serialu Szpital miejski, natomiast na dużym ekranie jej debiut nastąpił trzy lata później, kiedy w filmie Zupełnie jak miłość zagrała razem z Ashtonem Kutcherem. W kolejnych latach pojawiła się w epizodycznych rolach m. in. w CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, CSI: Kryminalne zagadki Miami, 90210 czy Bez śladu. W 2010 roku widzieliśmy ją w dramacie Twój na zawsze z Robertem Pattinsonem, a następnie w komedii Szefowie wrogowie. Jednak to jedna z głównych ról w serialu W garniturach zagwarantowała jej przepustkę do sławy.

Meghan Markle nigdy nie stroniła od aktorskich wyzwań. Jeszcze przed ślubem internet obiegły zdjęcia z naprawdę gorących scen, w których zagrała. Była w nich w erotycznej bieliźnie lub nawet... całkowicie naga! Rodzina królewska nie skomentowała ich.

I choć wielu przyzwyczaiło się już do tego, że Meghan Markle łamie konwenanse, teraz media dotarły do nagrań jeszcze odważniejszych występów księżnej. W serialu 90210 aktorka zagrała w odważnej scenie seksu oralnego. Jej bohaterka zostaje przyłapana w niedwuznacznej sytuacji w samochodzie. Poniższy fragment filmu budzi ogromne kontrowersje.

Ciekawe co na to rodzina królewska… 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.