Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tego jeszcze nie widzieliście! Meghan Markle zagrała w scenie seksu oralnego...

Co na to królowa Elżbieta II?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2018 20:31
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle od miesięcy nieprzerwanie jest w centrum zainteresowania mediów na całym świecie. Jeszcze przed ślubem z księciem Harrym wszyscy zastanawiali się, czy amerykańska aktorka jest dobrą kandydatką na księżną. Jej przeszłość nie była nieskazitelna. Markle miała na swoim koncie rozwód, a także odważne sceny w filmach, które dla brytyjskiej rodziny królewskiej są dość kompromitujące…

Kontorwersyjna scena z udziałem Meghan Markle

Meghan Markle występowała w licznych filmach i serialach. Zadebiutowała jako 21-latka w serialu Szpital miejski, natomiast na dużym ekranie jej debiut nastąpił trzy lata później, kiedy w filmie Zupełnie jak miłość zagrała razem z Ashtonem Kutcherem. W kolejnych latach pojawiła się w epizodycznych rolach m. in. w CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, CSI: Kryminalne zagadki Miami, 90210 czy Bez śladu. W 2010 roku widzieliśmy ją w dramacie Twój na zawsze z Robertem Pattinsonem, a następnie w komedii Szefowie wrogowie. Jednak to jedna z głównych ról w serialu W garniturach zagwarantowała jej przepustkę do sławy.

Meghan Markle nigdy nie stroniła od aktorskich wyzwań. Jeszcze przed ślubem internet obiegły zdjęcia z naprawdę gorących scen, w których zagrała. Była w nich w erotycznej bieliźnie lub nawet... całkowicie naga! Rodzina królewska nie skomentowała ich.

I choć wielu przyzwyczaiło się już do tego, że Meghan Markle łamie konwenanse, teraz media dotarły do nagrań jeszcze odważniejszych występów księżnej. W serialu 90210 aktorka zagrała w odważnej scenie seksu oralnego. Jej bohaterka zostaje przyłapana w niedwuznacznej sytuacji w samochodzie. Poniższy fragment filmu budzi ogromne kontrowersje.

Ciekawe co na to rodzina królewska… 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…