Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tego jeszcze nie widzieliście! Meghan Markle zagrała w scenie seksu oralnego...

Co na to królowa Elżbieta II?

Weronika Kostyra 22 czerwca 2018 20:31
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle od miesięcy nieprzerwanie jest w centrum zainteresowania mediów na całym świecie. Jeszcze przed ślubem z księciem Harrym wszyscy zastanawiali się, czy amerykańska aktorka jest dobrą kandydatką na księżną. Jej przeszłość nie była nieskazitelna. Markle miała na swoim koncie rozwód, a także odważne sceny w filmach, które dla brytyjskiej rodziny królewskiej są dość kompromitujące…

Kontorwersyjna scena z udziałem Meghan Markle

Meghan Markle występowała w licznych filmach i serialach. Zadebiutowała jako 21-latka w serialu Szpital miejski, natomiast na dużym ekranie jej debiut nastąpił trzy lata później, kiedy w filmie Zupełnie jak miłość zagrała razem z Ashtonem Kutcherem. W kolejnych latach pojawiła się w epizodycznych rolach m. in. w CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, CSI: Kryminalne zagadki Miami, 90210 czy Bez śladu. W 2010 roku widzieliśmy ją w dramacie Twój na zawsze z Robertem Pattinsonem, a następnie w komedii Szefowie wrogowie. Jednak to jedna z głównych ról w serialu W garniturach zagwarantowała jej przepustkę do sławy.

Meghan Markle nigdy nie stroniła od aktorskich wyzwań. Jeszcze przed ślubem internet obiegły zdjęcia z naprawdę gorących scen, w których zagrała. Była w nich w erotycznej bieliźnie lub nawet... całkowicie naga! Rodzina królewska nie skomentowała ich.

I choć wielu przyzwyczaiło się już do tego, że Meghan Markle łamie konwenanse, teraz media dotarły do nagrań jeszcze odważniejszych występów księżnej. W serialu 90210 aktorka zagrała w odważnej scenie seksu oralnego. Jej bohaterka zostaje przyłapana w niedwuznacznej sytuacji w samochodzie. Poniższy fragment filmu budzi ogromne kontrowersje.

Ciekawe co na to rodzina królewska… 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.