Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi?
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images / Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry zostali rodzicami?! Internauci twierdzą, że mają na to dowody

Czy te domysły mają sens?

Ksenia Krasko 19 maja 2021 08:55
Meghan Markle w ciąży. Kiedy urodzi?
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images / Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Kiedy Meghan i Harry ogłosili, że porzucają obowiązki królewskie i przeprowadzają się do USA, nie ukrywali, że zależy im na jak najmiejszym zainteresowaniu mediów. Wydaje się jednak, że nie osiągnęli zamierzonego celu, ponieważ teraz także internauci bacznie śledzą każdy ich krok. Małżeństwo Sussex od jakiegoś czasu realizuje pomysły, na jakie wcześniej nie mogli sobie pozwolić, między innymi udzielają się charytatywnie na większą skalę niż w Wielkiej Brytanii. Jeden z projektów, w którym wzięli udział, budzi emocje w sieci. Nie chodzi jednak o to, w co się angażują, ale o fakt, że księżna Sussex... nie ma ciążowego brzuszka.

Księżna Meghan urodziła? Dowody internautów

Zgodnie z zapowiedzią, już za kilka dni na platformie Apple TV+ pojawi się serial dokumentalny The Me You Can’t See, wyprodukowany przez Oprah Winfrey i księcia Harry’ego. W zapowiedzi pierwszego odcinka, który poświęcony będzie zagadnieniom związanym ze zdrowiem psychicznym, pojawia się sam Harry, który nie ukrywa, że temat jest dla niego niezwykle istotny, ponieważ ma za sobą lata terapii.

Zobacz też: Książę Harry o depresji po śmierci Diany. Tym wyznaniem znów wywoła skandal

W pewnym momencie na ekranie pojawia się również Meghan – i chociaż trwa to dosłownie kilka sekund, internauci już mają nową teorię na jej temat. Komentujący zwracają uwagę, że księżna Sussex ma zupełnie płaski brzuch, co może oznaczać, że już urodziła... Czy mają rację?

Księżna Meghan urodziła? Teoria internautów
Fot. SCREEN YOUTUBE / ZA O2.PL

Drugie dziecko Meghan i Harry’ego - kiedy się urodzi?

Trudno uwierzyć w domniemania internautów, ponieważ nieznane są takie szczegóły, jak czas, kiedy serial był nagrywany. Być może powstał w zeszłym roku, co w pełni tłumaczy wygląd księżnej Sussex.

Zobacz też: Dwa obywatelstwa, nietypowe imię i... Oto wszystko, co wiemy o dziecku Meghan i Harry’ego

Przypomnijmy, że Meghan i Harry wkrótce powitają na świecie drugie dziecko. Zakochani ogłosili światu, że będzie to dziewczynka, ale nie zdradzili nic więcej. Media podejrzewają, że córka Sussexów urodzi się jeszcze w tym miesiącu, jednak nie są to sprawdzone informacje. 

 

Harry i Meghan spodziewają się drugiego dziecka. Co onim wiemy?
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.