księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
Królewskie życie

Meghan Markle pokrzyżowała plany księżnej Kate? „W oczach księżnej pojawiły się łzy”

Żonie księcia Williama bardzo zależało na pojednaniu braci...

Marta Nawacka 24 czerwca 2022 16:51
księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Stosunki między księżną Kate oraz Meghan Markle pozostają napięte. Przy okazji przyjazdu do Wielkiej Brytanii na Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II żona księcia Harry'ego miała ponownie sprawić przykrość księżnej Cambridge. Skutecznie pokrzyżowała plany żony księcia Williama, która robiła, co mogła, by zatrzymać Sussexów dłużej w Anglii...

Konflikt między księciem Williamem i księciem Harrym

Od dłuższego czasu relacje między książętami nie należą do najlepszych. Księżna Kate wiedziała, że wspólne spotkanie podczas Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II jest jej wielką szansą na to, by jakoś wpłynąć na braci i pomóc im się pojednać. Książę Harry zawsze był bardzo bliski żonie księcia Williama. On sam traktował ją jak siostrę, której nigdy nie miał. Nic dziwnego, że księżna Cambridge zwyczajnie za nim tęskni... „Kate strasznie tęskni za Harrym. Zawsze był taki zabawny, kiedy mieszkał z nimi w Pałacu Kensington. Był stałym gościem przy ich stole podczas wieczorów z pizzą i niedzielnym lunchem, i zawsze zostawiał ją w dobrym humorza. Odkrywa, że właśnie za tym tęskniła najbardziej, odkąd bracia się pokłócili”, wyjaśnia informator Woman's Day.

Żona księcia Williama starała się ze wszystkich sił podtrzymać przyjaźń ze szwagrem, nawet po jego wyprowadzce z żoną i synem z Wielkiej Brytanii i zerwaniu relacji z brytyjską rodziną królewską. „Kate pisała, wysłała prezenty dla Archiego i ponownie dla małej Lilibet, kiedy się urodziła. Harry zawsze to doceniał. Doceniał również, że Kate dotrzymywała mu towarzystwa na zeszłorocznym pogrzebie księcia Filipa, kiedy reszta rodziny nie chciała się do niego zbliżyć. Kiedy rozmawiali tylko z Kate, wydawało się, że to dawne czasy”, podaje źródło.

Czytaj też: Księżna Kate i książę William doczekali się pierwszego wspólnego portretu! Jak prezentuje się dzieło?

Książę William i księżna Kate, Platynowy Jubileusz, 3.06.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę William i księżna Kate, Platynowy Jubileusz, 3.06.2022

Księżna Kate starała się zatrzymać księcia Harry'ego w Wielkiej Brytanii

Spotkanie braci po dwóch latach konfliktu nie należało do najłatwiejszych, ale dla księżnej Kate była to wielka szansa, by pomóc braciom uzdrowić ich relacje. Żonie księcia Williama bardzo zależało na tym, by Harry i Meghan zostali na uroczystych obchodach dłużej, jednak Sussexowie jeszcze przed ich końcem wrócili do Stanów Zjednoczonych. „Kate była zdenerwowana. Naprawdę miała nadzieję, że Harry zostanie w Londynie dłużej, aby wszyscy mogli spędzać razem czas i w końcu porozmawiać”, zdradza informator New Idea.

Księżna Kate robiła, co mogła, by zatrzymać księcia Harry'ego dłużej w Wielkiej Brytanii. Jego żona, księżna Meghan, miała jednak nalegać na szybszy powrót do domu, co skutecznie uniemożliwiło księżnej Cambridge realizację planu. Jak donosi źródło, to wszystko spowodowało, że „w oczach księżnej pojawiły się łzy”... Czy rzeczywiście szansa na pojednanie braci bezpowrotnie już minęła?  

Zobacz także: Wielka Brytania: królowa Elżbieta II po raz pierwszy od lat zmieniła fryzurę

Książę Harry i księżna Meghan, Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, 3.06.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, 3.06.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.