EN_01501463_0024, Księżna Kate, 2021
Fot. Arthur Edwards/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate porozmawiała z księciem Harrym! Wyznała mu, co myśli...

„Odkrywa, że właśnie za tym tęskniła najbardziej, odkąd bracia się pokłócili”

Karol Sowa 9 czerwca 2022 10:14
EN_01501463_0024, Księżna Kate, 2021
Fot. Arthur Edwards/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Książę William i książę Harry mają napięte stosunki między sobą, jednak żona tego pierwszego zawsze marzyła o pojednaniu braci. Doskonale pamięta, że gdy wchodziła do brytyjskiej rodziny królewskiej, to właśnie książę Harry podał jej pomocną dłoń. Według informacji, jakie podaje Woman's Day, księżna Kate tęskni za bratem swojego męża. Podczas Platynowego Jubileuszu mogli razem zamienić parę zdań.

Rozmowa na Platynowym Jubileuszu 

Na czerwcowych obchodach Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II księżna Kate poprosiła księcia Harry’ego o rozmowę. Miała ona trwać długo, jednak przyniosła oczekiwane rezultaty. „Zamieniła z nim kilka słów. Powiedziała mu, że zawsze może na nią liczyć. Że są rodziną i wszystkie nieporozumienia już dawno puściła w niepamięć. Harry jej za to podziękował i powiedział, że wie, że tak jest. Na koniec przytulili się, by wrócić do pełnienia obowiązków w szczególnym dla królowej dniu", czytamy w tym samym magazynie. Od zawsze mieli dobre stosunki i nie chce, aby ich relacja się zakończyła. Bardzo zależy jej na pojednaniu rodziny.

CZYTAJ TEŻ: Anna Maria Grecka poślubiła dalekiego kuzyna. Od pół wieku jest na wygnaniu

Książę Harry i księżna Meghan, Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, 3.06.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II, 3.06.2022

Książę William i księżna Kate, Platynowy Jubileusz, 3.06.2022
Fot. Samir Hussein/WireImage
Książę William i księżna Kate, Platynowy Jubileusz, 3.06.2022

Księżna Kate
Fot. Samir Hussein/WireImage

Relacje między księżną Kate i księciem Harrym 

Gdy Harry wraz z Meghan przylecieli do Londynu pod koniec zeszłego tygodnia, księżna Kate chciała spróbować naprawić relacje między nimi „Kate strasznie tęskni za Harrym. Zawsze był taki zabawny, kiedy mieszkał z nimi w Pałacu Kensington. Był stałym gościem przy ich stole podczas wieczorów z pizzą i niedzielnym lunchem, i zawsze zostawiał ją w dobrym humorze. Odkrywa, że właśnie za tym tęskniła najbardziej, odkąd bracia się pokłócili”, czytamy w Woman’s Day. Jak wiadomo, drugi syn księżnej Diany opisywał żonę swojego brata jako siostrę, której nigdy nie miał. Ukochana Williama za wszelką cenę chciała podtrzymać dobre relacje z Harrym, nawet wtedy, gdy wraz z Meghan przeprowadzili się do USA. Kate wysyłała prezenty dla dzieci Harry’ego, a on zawsze to doceniał. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Uczucie, które rozkwitło na korcie tenisowym. Historia miłości cesarza Japonii Akihito i Michiko

Książę Harry, księżna Kate i książę William, 16.10.2017
Fot. Samir Hussein/WireImage

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?