królowa Elżbieta
Fot. Sean Gallup/Getty Images
O tym się mówi

Wielka Brytania: królowa Elżbieta II po raz pierwszy od lat zmieniła fryzurę

Jej najnowsze zdjęcia zaszokowały poddanych

Marta Cieplak 23 czerwca 2022 09:25
królowa Elżbieta
Fot. Sean Gallup/Getty Images

Królowa Elżbieta II ma już 96 lat, a nadal jest w doskonałej formie. I co ciekawe, niemal się nie zmienia. Od lat 60. nosi taką samą fryzurę, od od kilku dekad nie farbuje włosów. Dzięki temu zabiegowi poddani nie zauważają niemal w jej wizerunku upływającego czasu. I choć królowa najczęściej pokazuje się w kapeluszach, to wszyscy wiedzą, że jej włosy są obcięte dość krótko, zawsze podkręcone na wałkach, które dają efekt objętości. Dlatego najnowsze zdjęcie monarchini zaskoczyło opinię publiczną – widać na nim, że Elżbieta II skróciła znacząco włosy. Jak teraz wygląda? Czy wygląda starzej?

ZOBACZ TAKŻE: Bez tego jednego kosmetyku królowa Elżbieta II nie wychodzi z pałacu

Królowa Elżbieta II obcięła włosy

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie królowej Elżbiety II ze spotkania z arcybiskupem Canterbury Justinem Welby. Widać na nim, że królowa wygląda inaczej niż do tej pory – jej włosy są wyraźnie krótsze i straciły swoją charakterystyczną objętość. Czyżby zrezygnowała z wałków i trwałej ondulacji?

Poddanym bardzo się podoba to uczesanie. Tak komentowali zdjęcie:

Piękna jak zawsze

Pierwsza klasa

W nowej fryzurze wygląda słodko

Zgadzamy się, że wygląda elegancko, choć my wolimy ją w klasycznej długości. Mamy bowiem wrażenie, że w tak krótkich włosach wygląda starzej i mniej szykownie. A jak Wam się podoba nowa fryzura królowej Elżbiety II?

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.