Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage
Królewskie życie

Meghan i Harry spotkali się z królową Elżbietą II. Monarchini zaskoczyła ich jedną decyzją

Nie obeszło się bez kontrowersji…

Redakcja VIVA! 4 maja 2022 21:01
Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Meghan Markle wraz z mężem wybrali się pod koniec kwietnia do Europy na międzynarodowe zawody sportowe dla żołnierzy i weteranów - Invictus Games - których organizatorem jest książę Harry. W międzyczasie odwiedzili także królową Elżbietę II. Książęca para podczas tego wyjazdu była w trakcie kręcenia filmu dokumentalnego dla Netfliksa. I właśnie to nie spodobało się monarchini…

Królowa Elżbieta II nie zgodziła się na kamery

Według serwisu TMZ książę Harry wraz z żoną, księżną Meghan, mieli w planie wprowadzić kamery produkcji na teren Pałacu, w którym przebywała królowa. Ekipa filmu dokumentalnego miała za zadanie nagrać rozmowę rodziców Archiego z Elżbietą II. Jednak filmowcy nie dostali na to od niej pozwolenia. Realizacja materiału z pewnością miała na celu wzbudzić większe zainteresowanie nadchodzącą produkcją.

Wiele osób na całym świecie na pewno chętnie zobaczyłoby królową oraz jej środowisko z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Informator serwisu Woman’s Day stwierdził: „Wszyscy wiedzą, że para nagrywa materiały do dokumentu, a teraz każdy dowiedział się, że odwiedzili rodzinę królewską”, czytamy.

Czytaj też: Kolejne niepowodzenie zawodowe Meghan Markle. Netflix nie chce z nią współpracować

Księżna Meghan i książę Harry, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Patrick van Katwijk/Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry, Invictus Games, 17.04.2022

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry, Londyn, Wielka Brytania, 10.07.2018 rok
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
Królowa Elżbieta II, księżna Meghan i książę Harry, Londyn, Wielka Brytania, 10.07.2018 rok

Księżna Meghan i książę Harry kolejny raz popełnili duży błąd

Dodatkowo to samo źródło wspomina, że królowa być może dałaby się przekonać do występu przed kamerą, aby wesprzeć sportowców, którzy biorą udział w zawodach. Stwierdzono również, że bardzo prawdopodobne mogło być, że książęca para w nadchodzącym dokumencie chciała opowiedzieć o prywatnej rozmowie z Elżbietą II, co też mogło nie spodobać się monarchini „Meghan była kiedyś w show-biznesie i dobrze wie, że będą musieli wprowadzić coś osobistego ze swojego życia wraz z bardziej wartościowym materiałem filmowym o Invictus. Dlatego nikogo nie zdziwi, jeśli pokażą to, co miało być prywatną rozmową z królową”, podsumowuje informator serwisu.

To zdarzenie może być kolejnym ciosem dla Meghan Markle i księcia Harry’ego. Ostatnio media donosiły również o tym, że małżonkowie przez brak powiązań z rodziną królewską znacznie stracili na swojej pozycji, a Hollywood się od nich odwróciło. Do problemów z jakimi musi mierzyć się małżeństwo, może dojść fakt, że próbując wprowadzić kamery Netfliksa na teren posiadłości monarchini, nadużyli jej zaufania. Z drugiej strony królowa Elżbieta II uwielbia swoich wnuków i wiele im wybacza. Jak będzie tym razem?  

Zobacz także: Brat księżnej Diany pokazał jej zdjęcie z dzieciństwa. Według internautów Lady Di wygląda zupełnie jak... Charlotte!

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Królowa Elżbieta II na mszy dziękczynnej za życie księcia Filipa, 29.03.2022
Fot. Richard Pohle - WPA Pool/Getty Images

Królowa Elżbieta II na mszy dziękczynnej za życie księcia Filipa, 29.03.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.