EN_01494694_0034, książę Harry, księżna Meghan, 2021
Fot. Erik Pendzich/Shutterstock/Rex Features/East News
Królewskie życie

Harry i Meghan stracili przez brak powiązań z rodziną królewską? Hollywood miało odwrócić się od Sussexów

Według brytyjskiej pisarki księżna Sussex „jest tylko zabawną postacią”

Marta Nawacka 13 kwietnia 2022 15:52
EN_01494694_0034, książę Harry, księżna Meghan, 2021
Fot. Erik Pendzich/Shutterstock/Rex Features/East News

Przeprowadzka Meghan Markle i księcia Harry'ego do Stanów Zjednoczonych miała być początkiem nowego życia małżonków, z dala od rodziny królewskiej. Księżna Sussex była podekscytowana tym faktem, jednak rzeczywistość zdaje się wyglądać nieco inaczej niż sobie wyobrażała... Okazuje się, że książęca para nie jest brana na poważnie w Hollywood. O co dokładnie chodzi?

Księżna Meghan „postacią dość zabawną”

Od przeprowadzki księcia Harry'ego i Meghan Markle do Stanów Zjednoczonych minęły dwa lata. Książęca para zdecydowała się odejść z dworu i prowadzić życie na własny rachunek. Ostatnio media donosiły o tym, że praktycznie w ogóle nie widuje się małżonków razem, a w ich związku zapanował kryzys. Teraz brytyjska pisarka, Celia Walden, twierdzi, że księżna Sussex „jest tylko zabawną postacią”, a Hollywood się od niej odwróciło.

„Myślałam, że może ludzie będą ją chronić tutaj, ale wcale nie. Jest tylko zabawną postacią, a kluczowym błędem, który popełniła, jest zapomnienie, że całe Stany Zjednoczone kochają królową. Tak więc każdy, kto uważa się, że obraził królową lub zachowywał się źle w tym względzie, po prostu będzie zawsze na minusie”, wyjaśniła Celia Walden w rozmowie z Danem Woottonem z GB News. Dodatkowym tego dowodem ma być fakt, że książę Harry i księżna Meghan nie otrzymali zaproszenia na ślub syna Davida Beckhama, w przeciwieństwie do księcia Williama i księżnej Kate.

Czytaj też: Meghan Markle i książę Harry odwiedzą Europę. Zagraniczne media podały szczegóły

Książę Harry wyjawi sekrety rodziny królewskiej w swojej książce
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan w Afryce Południowej, 2.10.2019 rok

Harry i Meghan stracili przez brak powiązań z rodziną królewską?

Profesor marketingu i badań konsumenckich w Royal Holloway na Uniwersytecie Londyńskim i ekspert królewski, Maclaran miał ostrzec księcia Harry'ego i księżną Meghan, że „muszą naprawdę wzmocnić swoje powiązania z członkami rodziny królewskiej”. Według profesora Sussexowie „naprawdę są nikim w USA” bez powiązań z brytyjskimi royalsami. „Popularność księcia i księżnej Sussex po drugiej stronie Atlantyku jest tak naprawdę spowodowany ich tytułami i powiązaniami z brytyjską rodziną królewską”, dodał.  

Zobacz także: Urlop ma pomóc Meghan i Harry'emu naprawić relacje. Pomoc małżonkom zaoferowała Oprah Winfrey

Książę Harry, Meghan Markle, księżna Meghan, Dublin, Irlandia, 10.07.2018 rok
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Dublin, Irlandia, 10.07.2018 rok

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.