EN_01494694_0034, książę Harry, księżna Meghan, 2021
Fot. Erik Pendzich/Shutterstock/Rex Features/East News
Królewskie życie

Urlop ma pomóc Meghan i Harry'emu naprawić relacje. Pomoc małżonkom zaoferowała Oprah Winfrey

Udostępniła im swoje luksusowe ranczo

Marta Nawacka 12 kwietnia 2022 14:45
EN_01494694_0034, książę Harry, księżna Meghan, 2021
Fot. Erik Pendzich/Shutterstock/Rex Features/East News

Ostatnio głośno zrobiło się o rzekomym kryzysie w małżeństwie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Nie brakuje doniesień, że małżonkowie większość czasu spędzają osobno... Ich problemy zauważyła również wieloletnia przyjaciółka, Oprah Winfrey. Postanowiła pomóc parze, udostępniając im swoje luksusowe ranczo w Kolorado. Wspólne wakacje mają pomóc Sussexom pokonać kryzys w związku.

Książę Harry i księżna Meghan zmagają się z kryzysem w związku?

Dwa lata temu książę Harryksiężna Meghan zdecydowali się odejść od rodziny królewskiej i przeprowadzić do Stanów Zjednoczonych. Tam mieli zacząć życie na własny rachunek, a pochodząca z Los Angeles Meghan Markle miała być zachwycona na myśl o powrocie do Hollywood. Ostatnio jednak media informowały o tym, że w małżeństwie Sussexów pojawił się kryzys...

Odkąd książę Harry i księżna Meghan zamieszkali w Kalifornii fani prawie w ogóle nie widują ich razem. Wspólnie pojawili się tylko kilka razy podczas publicznych wyjść. Woman's Day donosi, że rzeczywiście małżonkowie sporo czasu spędzają osobno. Książę Sussex kilka razy był widziany w Los Angeles: w Teksasie na rodeo, podczas finału Super Bowl, a także podczas wypadu na grę w polo w Kolorado. Jednak za każdym razem wybierał się bez żony. „Niezupełnie spełniły się ich oczekiwania po zamieszkaniu w Kalifornii”, twierdzi jeden z informatorów.

Zarówno Harry, jak i Meghan, zmagają się z pewnymi kontrowersjami i sprawami sądowymi, które się za nimi ciągną i nie dają spokoju. Jedną z nich jest najnowsza, dotycząca księcia Sussex i jego domagania się oficjalnej ochrony dla siebie i swojej rodziny podczas wizyty w Wielkiej Brytanii. Dodatkowo księżna straciła ostatnio bliską osobę. „Każde z nich jest za bardzo skupione na swoich sprawach. W przypadku Harry’ego to toczące się sprawy sądowe w Wielkiej Brytanii, a dla Meghan umowy ze Spotify i Netflixem oraz z wychowanie Lilibet i Archiego. To, czego naprawdę potrzebują, to czasu spędzonego razem, bez rozmów o pracy lub procesach sądowych”, dowiadujemy się od informatora Woman's Day.

Czytaj też: Księżna Kate i książę William nie pojawili się na ślubie syna Beckhamów. Wiadomo, co odpisali

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry, Londyn, Wielka Brytania, 10.07.2018 rok
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Królowa Elżbieta II, Meghan Markle, księżna Meghan, książę Harry, Londyn, Wielka Brytania, 10.07.2018 rok

Oprah Winfrey chce pomóc Meghan i Harry'emu

Problemy książęcej pary dostrzegła ich wieloletnia przyjaciółka, Oprah Winfrey. Kobieta zaoferowała małżonkom gościnę w swoim górskim ranczo w Kolorado. Szacowana wartość kompleksu to ponad 25 milionów dolarów. Nie brakuje tam także wspaniałych nowinek technologicznych, ogrzewanych chodników czy piwniczki z winem. „Oprah nie ma wątpliwości, że są bardzo zestresowani i w zasadzie dała im klucze do swojego domu – mówi źródło – Uważa, że ucieczka na pustkowie poprawi ich relacje”, twierdzi źródło.

Inny z informatorów dodaje: „Wygląda na to, że czas spędzony na przemyśleniu spraw jest właśnie tym, co zalecił im lekarz. To trochę banalne, ale podróż do Telluride, aby rozwiązać problem, naprawdę brzmi jak sytuacja typu make-or-break dla Meghan i Harry’ego”. Jeśli rzeczywiście książę Harry i księżna Meghan zmagają się z kryzysem, wakacje i odpoczynek w takim miejscu z pewnością wyjdzie im na dobre.  

Zobacz także: Stała się jedną z popularniejszych postaci brytyjskiej rodziny królewskiej. Kim była Aleksandra Duńska?

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. The Mirror POOL/Associated Press/East News

Księżna Meghan z wizytą w Nowej Zelandii, 29.10.2018 rok

EN_01494974_0006, książę Harry, księżna Meghan, 2021
Fot. Jackson Lee / SplashNews.com/East News
Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021, Nowy Jork

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.