Księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images for the Invictus Games Foundation
Królewskie życie

Kolejne niepowodzenie zawodowe Meghan Markle. Netflix nie chce z nią współpracować

Królewska ekspertka nie szczędziła gorzkich słów

Redakcja VIVA! 4 maja 2022 15:14
Księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images for the Invictus Games Foundation

Zła passa nie opuszcza Meghan Markle oraz jej męża, księcia Harry'ego. Brak dobrych stosunków z brytyjską rodziną królewską, coraz głośniejsze plotki na temat kryzysu w związku, a na dodatek plany zawodowe, które zaczęły się sypać... Jak widać, odkąd Sussexowie zdecydowali się odejść z dworu i wyprowadzić do Stanów Zjednoczonych, problemy w życiu prywatnym i zawodowym zaczęły się nasilać.

Ciemne chmury nad Meghan: Netflix zrywa z nią współpracę

„Pearl”, to animowana produkcja Netflixa, której producentką wykonawczą miała być Meghan Markle. W zeszłym roku podekscytowana księżna Meghan informowała o przedsięwzięciu na stronie swojej fundacji Archewell. „David Furnish i ja niecierpliwie czekamy, aby ta wyjątkowa seria ujrzała światło dzienne". Platforma postanowiła jednak zamknąć wydział odpowiadający za oryginalne produkcje animowane, co w konsekwencji oznacza, że „Pearl” nie zostanie zrealizowana. Daniela Elser, czyli ekspertka zajmująca się brytyjską rodziną królewską, w mocnych słowach mówi o zaistniałej sytuacji i żonie księcia Harry'ego wypowiedziała się na łamach nzherald.co.uk. Kobieta tłumaczy, że Meghan poza głośnym wywiadem, którego wraz z mężem udzieliła Oprah Winfrey, „Nie odniosła żadnej zauważalnej wygranej bądź wyraźnego sukcesu na sensie zawodowym”.

W swojej opinii, ekspertka dodaje: „Prawie każdy projekt był porażką”. Za przykład podaje odwołany podcast Meghan i Harry’ego na Spotfiy, niską sprzedaż książki autorstwa księżnej, a teraz usunięta produkcja, która mogła dobrze wpłynąć na jej rozwój zawodowy. „Bez królewskich powiązań Meghan nie ma już żadnego znaczenia (…) Kiedy oddzielimy Meghan od jej powiązań z Windsorami, od razu przychodzi do głowy jedno pytanie: czy tak naprawdę ona kogoś zainteresuje?”, pisze Daniela Elser w swoim artykule.

Czytaj też: Brat księżnej Diany pokazał jej zdjęcie z dzieciństwa. Według internautów Lady Di wygląda zupełnie jak... Charlotte!

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Sposób na poprawę wizerunku Meghan Markle

Daniela Elser nie ukrywa, że obecna sytuacja, w której znajduje się księżna, jest kiepska. „Ich status jako osób mocno związanych z królową Elżbietą II oraz trzema następnymi królami powoduje, że są oni cenni dla korporacyjnych gigantów z pełnymi kieszeniami”, wyjaśnia. Ekspertka dodaje również: „Czy im się to podoba, czy też nie, wszystkie drogi, które zarówno dla Harry'ego, jak i Meghan będą korzystne, łączą się z rodziną królewską”. Według kobiety jest jednak sposób, żeby publicznie poprawić ich wizerunek. Książę i księżna Sussex powinni wziąć udział w obchodach Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II. „Niezależnie, czy chcą zobaczyć jego rodzinę, czy nie, staromodne, dobre stanie na balkonie Pałacu Buckingham oraz machanie ludziom, wydaje się być tym, czego właśnie potrzebuje ich kariera – i konta bankowe”, podsumowała.  

Zobacz także: Składniki stylu: książę Harry

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.