Bradley Cooper, Gloria Cooper, Irina Shayk
Fot. East News
O NICH SIĘ MÓWI!

Rozstanie Iriny Shayk i Bradleya Coopera to zaplanowana intryga... jego matki?

Czy Gloria Campano Cooper ma aż tak wielki wpływ na syna?

Ksenia Krasko 15 lipca 2019 17:57
Bradley Cooper, Gloria Cooper, Irina Shayk
Fot. East News

O rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera mówiło się już kilka miesięcy temu, kiedy aktor i piosenkarka Lady Gaga promowali film Narodziny gwiazdy, w którym zagrali główne role. W czerwcu modelka rzeczywiście wyprowadziła się z domu aktora. I chociaż media co i raz publikowały nowe informacje o tym, co dzieje się w relacji pary – zarówno o trwającym kryzysie, jak i o tym, że myślą o powrocie do siebie – wszystko przyćmiły doniesienia o fakcie, że Lady Gaga wprowadziła się do posiadłości Coopera.

Matka Bradleya Coopera zniszczyła jego związek z Iriną Shayk?

Według doniesień amerykańskiej prasy, piosenkarka w zeszłym miesiącu wprowadziła się do posiadłości aktora i zaplanowała już zmianę wystroju, a także podobno pozbyła się rzeczy Iriny Shayk. Nikt jednak nie wie, czy przemyślała strategię działania, jeśli chodzi o... matkę aktora. Gloria Campano Cooper znana jest z niestandardowego podejścia do partnerek syna – każda z nich musi przejść „test” nadopiekuńczej mamy. Nie jest też tajemnicą, że aktor bardzo często postępuje tak, jak ona mu każe. Już kilka lat temu mówiło się, że to właśnie Gloria była powodem rozpadu pierwszego małżeństwa Bradleya Coopera z aktorką Jennifer Esposito. Plotka głosi, że kobiecie nie podobały się też Renée Zellweger, Zoe Saldana i modelka Suki Waterhouse.

Chociaż Cooper i Shayk stworzyli poważny związek, anonimowe źródło donosi, że rosyjskiej supermodelce nie udało się oczarować matki narzeczonego, która zresztą mieszkała z parą. Gloria Campano Cooper zachowuje się bowiem jak prawdziwa włoska „mamma” i ma dość trudny charakter. Mówi się, że często narzucała młodym swoje zdanie i wtrącała się w kwestie dotyczące wychowania dziecka modelki i aktora, co mocno denerwowało Shayk. W ramach zemsty za rozbite serce, Irina zabroniła Glorii widywać się z wnuczką. O ile rodzice dzielą się obowiązkami i wspólnie opiekują się małą Leą, o tyle babcia ma trzymać się od niej z daleka.

Jeśli plotki o związku Lady Gagi i Bradleya Coopera okażą się prawdziwe, przeszkodą dla tego związku może okazać się ukochana matka aktora. Z drugiej strony, włoskie pochodzenie piosenkarki może być jej asem w rękawie... Rzesze fanów na całym świecie czekają na oficjalne potwierdzenie sensacyjnych doniesień amerykańskiej prasy, jednak na razie żadna ze stron nie udziela komentarzy. 

Bradley Cooper, Gloria Cooper, Irina Shayk
Fot. East News

Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. PAP

Bradley Cooper i Irina Shayk - tajemnice związku pary
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.