Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI!

Lady Gaga wyrzuciła rzeczy Iriny Shayk z domu Bradleya Coopera?!

Według amerykańskiej prasy, piosenkarka nie traci czasu

Ksenia Krasko 15 lipca 2019 12:58
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Kulisy rozstania Iriny Shayk i Bradleya Coopera to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy, ale po ostatnich doniesieniach amerykańskich gazet, nikt już nie ma wątpliwości – aktor rozstał się z modelką i związał się z Lady Gagą! Oto nowe fakty w tej sprawie.

Lady Gaga wprowadziła się do domu Bradleya Coopera

Irina Shayk i Bradley Cooper byli jedną z najbardziej skrytych par w świecie show biznesu. Nie mówili o sobie, rzadko pokazywali się razem i nie walczyli o miano power couple. Ich relacja trwała cztery lata, a po narodzinach córeczki w 2017 roku para się zaręczyła.

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się zaraz po rozpoczęciu zdjęć do filmu Coopera. Główną rolę kobiecą w Narodzinach gwiazdy zagrała Lady Gaga, i szybko posądzono ją o romans z przystojnym aktorem. W sieci zawrzało, kiedy artystka poinformowała o zerwaniu zaręczyn z Christianem Carino, i kiedy wraz z Cooperem wykonała przebój Shallow podczas tegorocznych Oscarów. Parze nie udało się ukryć bliskości, która połączyła ich na planie zdjęciowym, a fakt, że narzeczona aktora siedzi na widowni, tylko podgrzała atmosferę. W czerwcu 2019 roku Irina Shayk wyprowadziła się z domu Bradleya Coopera, zabierając córkę.

Teraz amerykańskie media podały informację, że Lady Gaga od miesiąca mieszka w domu Coopera. Reporterzy In Touch poinformowali, że aktor przygotował dla artystki kilka szuflad i szaf. „Lady Gaga nie marnowała czasu na ich napełnianie! Już kupiła kilka sukienek, mnóstwo butów i oczywiście bieliznę”, powiedział informator magazynu. Wokalistka zamawia też nowe meble, ponieważ chce urządzić dom po swojemu – z tego samego względu pozbyła się rzeczy Iriny Shayk.

„Teraz, gdy związek Bradleya z Iriną dobiegł końca, Gaga nie zamierza pozwolić prześliznąć się mu przez jej palce”, mówi informator In Touch. Ta wiadomość to dość duży szok dla fanów całej trójki, a na oficjalnym profilu artystki na Instagramie znajduje się mnóstwo komentarzy oburzonych wielbicielek Shayk (głównie z Rosji). Żadna ze stron nie potwierdza doniesień prasy.

A Ty, kibicujesz relacji Coopera i Lady Gagi, czy uważasz, że to Bradley i Irina są dla siebie stworzeni? 

Bradley Cooper, Irina Shayk i Lady Gaga
Fot. BE&W

Lady GaGa i Bradley Cooper wykonali fenomenalnie Shallow w trakcie Oscarów
Fot. Getty Images

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…