Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI!

Lady Gaga wyrzuciła rzeczy Iriny Shayk z domu Bradleya Coopera?!

Według amerykańskiej prasy, piosenkarka nie traci czasu

Ksenia Krasko 15 lipca 2019 12:58
Lady Gaga, Bradley Cooper
Fot. Getty Images

Kulisy rozstania Iriny Shayk i Bradleya Coopera to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy, ale po ostatnich doniesieniach amerykańskich gazet, nikt już nie ma wątpliwości – aktor rozstał się z modelką i związał się z Lady Gagą! Oto nowe fakty w tej sprawie.

Lady Gaga wprowadziła się do domu Bradleya Coopera

Irina Shayk i Bradley Cooper byli jedną z najbardziej skrytych par w świecie show biznesu. Nie mówili o sobie, rzadko pokazywali się razem i nie walczyli o miano power couple. Ich relacja trwała cztery lata, a po narodzinach córeczki w 2017 roku para się zaręczyła.

Pierwsze plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się zaraz po rozpoczęciu zdjęć do filmu Coopera. Główną rolę kobiecą w Narodzinach gwiazdy zagrała Lady Gaga, i szybko posądzono ją o romans z przystojnym aktorem. W sieci zawrzało, kiedy artystka poinformowała o zerwaniu zaręczyn z Christianem Carino, i kiedy wraz z Cooperem wykonała przebój Shallow podczas tegorocznych Oscarów. Parze nie udało się ukryć bliskości, która połączyła ich na planie zdjęciowym, a fakt, że narzeczona aktora siedzi na widowni, tylko podgrzała atmosferę. W czerwcu 2019 roku Irina Shayk wyprowadziła się z domu Bradleya Coopera, zabierając córkę.

Teraz amerykańskie media podały informację, że Lady Gaga od miesiąca mieszka w domu Coopera. Reporterzy In Touch poinformowali, że aktor przygotował dla artystki kilka szuflad i szaf. „Lady Gaga nie marnowała czasu na ich napełnianie! Już kupiła kilka sukienek, mnóstwo butów i oczywiście bieliznę”, powiedział informator magazynu. Wokalistka zamawia też nowe meble, ponieważ chce urządzić dom po swojemu – z tego samego względu pozbyła się rzeczy Iriny Shayk.

„Teraz, gdy związek Bradleya z Iriną dobiegł końca, Gaga nie zamierza pozwolić prześliznąć się mu przez jej palce”, mówi informator In Touch. Ta wiadomość to dość duży szok dla fanów całej trójki, a na oficjalnym profilu artystki na Instagramie znajduje się mnóstwo komentarzy oburzonych wielbicielek Shayk (głównie z Rosji). Żadna ze stron nie potwierdza doniesień prasy.

A Ty, kibicujesz relacji Coopera i Lady Gagi, czy uważasz, że to Bradley i Irina są dla siebie stworzeni? 

Bradley Cooper, Irina Shayk i Lady Gaga
Fot. BE&W

Lady GaGa i Bradley Cooper wykonali fenomenalnie Shallow w trakcie Oscarów
Fot. Getty Images

Bradley Cooper i Irina Shayk kochają się
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.