Z ŻYCIA GWIAZD

A jednak! Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się przez film Narodziny gwiazdy...

Modelka ma mieć już nowego partnera. To były narzeczony Lady GaGi

Weronika Kostyra 12 czerwca 2019 11:51

Niedawno po miesiącach plotek światło dzienne ujrzała smutna informacja o rozstaniu Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Cztery lata szczęśliwego związku, dwuletnia córeczka, wspólny dom to już przeszłość. Modelka wyprowadziła się i wszystko wskazuje na to, że ich relacji nie uda się już odbudować. Za kryzys długo obwiniano domniemany romans Bradleya Coopera z Lady Gagą. Odtwórcy głównych ról zbliżyli się do siebie na planie filmu Narodziny gwiazdy. Oni zapewniają jednak, że to jedynie przyjaźń i nie miała ona wpływu na ich życie prywatne. Zagraniczne media dotarły teraz do prawdziwej przyczyny rozstania. Choć nie dotyczą one Lady Gagi, jednoznacznie obwiniają film Narodziny gwiazdy.

„Narodziny gwiazdy” były przyczyną rozstania Iriny Shayk i Bradleya Coopera

Narodziny gwiazdy były reżyserskim debiutem Bradleya Coopera. Aktor bardzo długo przygotowywał się do pracy nad nim. Szukał odtwórczyni głównej roli, a sam uczęszczał na lekcje śpiewu, by wypaść jak najbardziej wiarygodnie. Po wielu miesiącach intensywnej pracy osiągnął sukces. Film stał się przebojem i zdobył wiele wyróżnień. Było o nim głośno także dzięki filmowej chemii, jaką udało się stworzyć Bradleyowi Cooperowi i Lady Gadze. Podejrzewano, że między nimi nawiązał się romans, lecz oni konsekwentnie zaprzeczali. Plotki podsyciło dodatkowo rozstanie wokalistki z narzeczonym, a także pamiętne wykonanie na żywo piosenki Shallow podczas gali wręczenia Oscarów.

Później emocje związane z filmem opadły. Potwierdziło się też, że domniemany romans z Bradleyem Cooperem był zwykłą plotką stworzoną na potrzeby promocji filmu. Mimo to związek Bradleya i Iriny Shayk nie przetrwał. Winę za kryzys w związku ponosi poświęcenie z jakim aktor pracował nad Narodzinami gwiazdy. Pochłonięty pracą Bradley Cooper zupełnie zaniedbał swoją rodzinę i życie osobiste. „Bradley był emocjonalnie nieobecny podczas długiego kręcenia Narodzin gwiazdy. Próbowali uratować związek, ale szybko się poddali. Jako że Bradley i Irina z nikim nie dzielili się kulisami swojej relacji, niewiele osób wiedziało, że między nimi dzieje się coś złego”, powiedział informator magazynu People. Dodatkowo długa promocja filmu i plotki przyczyniły się do pogłębienia kłopotów pary. Aktor mówił o tym odbierając statuetkę BAFTA za piosenkę Shallow. Podziękował wtedy Irinie za to, że „została u jego boku i znosiła go przez całe lata twórczego procesu”. Cierpliwość jego ukochanej skończyła się jednak niewiele później..

Irina Shayk flirtuje z byłym narzeczonym Lady GaGi?

Co więcej, pojawiły się dosyć zaskakujące informacje, że była dziewczyna Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie mocno zbliżyła się do Christiana Carino, byłego narzeczonego Lady GaGi! Jednym z dowodów ma być fakt, że pracujący jako agent artystyczny mężczyzna... polubiła zdjęcie Iriny Shayk w bikini na Instagramie i zaczął ją obserwować. Mógł w tej materii liczyć na wzajemność ze strony modelki... 

Czy to faktycznie zapowiedź gorącego romansu czy może niewinny flirt i podgrzewanie atmosfery wokół tej relacji na potrzeby mediów?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.