Film Narodziny gwiazdy
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga i Bradley Cooper wykonali po raz pierwszy na żywo utwór Shallow

Wideo stało się hitem sieci! 

Olga Figaszewska 29 stycznia 2019 10:50
Film Narodziny gwiazdy
Fot. Materiały prasowe

Ten występ poruszył fanów na całym świecie. Lady Gaga i Bradley Cooper po raz pierwszy wykonali na żywo przebój Shallow z filmu Narodziny Gwiazdy. Wideo z koncertu stało się hitem sieci! 

Lady Gaga i Bradley Cooper wykonują utwór Shallow

Nie tylko dla artystów było to niesamowite przeżycie. Fani Lady Gagi, którzy pojawili się na koncercie w Las Vegas 26 stycznia mogli liczyć na prawdziwą niespodziankę. „Mój dobry przyjaciel przyszedł dziś na koncert. Nie wiem czy, go znacie, ale nazywa się Bradley. Więc teraz trochę zaryzykuję... Bradley, chcesz do mnie dołączyć?”, zapowiedziała Lady Gaga i zwróciła się do przyjaciela, który gościnnie pojawił się na widowni.

Aktor był nieco zaskoczony i wchodził na scenę delikatnie zestresowany. Udowodnił, że świetnie radzi sobie nie tylko jako aktor czy reżyser. Przez trzy lata brał lekcje śpiewu, abyśmy mogli usłyszeć w filmie jego prawdziwy głos.

Lady Gaga i Bradley Cooper pierwszy raz wykonali na żywo wykonali hit pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do Narodzin gwiazdy. Utwór Shallow został niedawno nagrodzony Złotym Globem i wkrótce powalczy o Oscara! Nic dziwnego. To jedna z najpiękniejszych piosenek filmu Narodziny gwiazdy, która rozpoczyna historię dwojga ludzi: Ally i Jacksona.

Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania fanów. W komentarzach pod materiałem zamieszczonym na YouTube internauci sugerują, że między Gagą i Cooperem musi być coś więcej niż tylko zwykła przyjaźń.  

Bradley Cooper, Narodziny gwiazdy
Fot. Materiały prasowe

 Lady Gaga, Festiwal Filmowy w Wenecji 2018, premiera Narodziny gwiazdy
Fot. Andreas Rentz/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.