Kabula, Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska ujawniła nowy talent Kabuli: „No i się poryczałam…” 

To jedno wideo to prawdziwy wyciskacz łez

Rafał Kowalski 11 lipca 2020 19:44
Kabula, Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Martyny Wojciechowskiej, która na wiosnę chciała w Polsce ponownie ugościć Kabulę. Jej adoptowana córka przez odwołane loty ostatecznie pozostała w Tanzanii, ale paniom wielokrotnie udało się porozmawiać online. Podczas jednego z takich spotkań Kabula musiała zaprezentować podróżniczce nowy talent. Ostatnio poznaliśmy go bowiem i my!

Kabula śpiewa cover Never Enough – wideo

Zachwycona umiejętnością pięknego śpiewu Kabuli Martyna Wojciechowska udostępniła na swoim profilu filmik, na którym dziewczynka cierpiąca na albinizm wykonuje trudny technicznie cover Never Enough.  „KABULA wciąż realizuje nowe pasje! Od jakiegoś czasu śpiewa. I marzy żeby się w tym kierunku rozwijać✌Trudno mi wyrazić słowami, jak bardzo jestem szczęśliwa, że kilka lat temu los połączył nasze drogi❤ MOJA INSPIRACJA!”, napisała dziennikarka. Piosenka z filmu The Greatest Showman to jeden z najchętniej odtwarzanych utworów na świecie.

Nie wszystkie wykonania wywołują jednak takie emocje, jak to Kabuli. „No i się poryczałam…”; „Wystarczy człowiekowi podać rękę, żeby rozwinął skrzydła. Tak niewiele, a zarazem tak dużo”; „Wow ile Ona ma jeszcze talentów, którymi zaskoczy Świat?!”; „Wspaniale cieszę się że widzę Kabulę w takiej super formie kibicuję jej od lat i podziwiam.Kocham.Dzięki Martyna za wszystko co robisz”, to tylko niektóre z wpisów internuatów, które znaleźliśmy pod filmem. Kilka słów zamieścił też Qczaj. „Aż się serce raduje gdy się patrzy jak Ona cieszy się z tego życia, jak wykorzystuje te szanse! Coś pięknego”, napisał.

Zobaczcie, jak 22-latka poradziła sobie z jedną z najpiękniejszych filmowych piosenek na świecie. Prawda, że robi wrażenie? 

Kabula w Polsce
Fot. Instagram

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.