Kabula, Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska ujawniła nowy talent Kabuli: „No i się poryczałam…” 

To jedno wideo to prawdziwy wyciskacz łez

Rafał Kowalski 11 lipca 2020 19:44
Kabula, Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Martyny Wojciechowskiej, która na wiosnę chciała w Polsce ponownie ugościć Kabulę. Jej adoptowana córka przez odwołane loty ostatecznie pozostała w Tanzanii, ale paniom wielokrotnie udało się porozmawiać online. Podczas jednego z takich spotkań Kabula musiała zaprezentować podróżniczce nowy talent. Ostatnio poznaliśmy go bowiem i my!

Kabula śpiewa cover Never Enough – wideo

Zachwycona umiejętnością pięknego śpiewu Kabuli Martyna Wojciechowska udostępniła na swoim profilu filmik, na którym dziewczynka cierpiąca na albinizm wykonuje trudny technicznie cover Never Enough.  „KABULA wciąż realizuje nowe pasje! Od jakiegoś czasu śpiewa. I marzy żeby się w tym kierunku rozwijać✌Trudno mi wyrazić słowami, jak bardzo jestem szczęśliwa, że kilka lat temu los połączył nasze drogi❤ MOJA INSPIRACJA!”, napisała dziennikarka. Piosenka z filmu The Greatest Showman to jeden z najchętniej odtwarzanych utworów na świecie.

Nie wszystkie wykonania wywołują jednak takie emocje, jak to Kabuli. „No i się poryczałam…”; „Wystarczy człowiekowi podać rękę, żeby rozwinął skrzydła. Tak niewiele, a zarazem tak dużo”; „Wow ile Ona ma jeszcze talentów, którymi zaskoczy Świat?!”; „Wspaniale cieszę się że widzę Kabulę w takiej super formie kibicuję jej od lat i podziwiam.Kocham.Dzięki Martyna za wszystko co robisz”, to tylko niektóre z wpisów internuatów, które znaleźliśmy pod filmem. Kilka słów zamieścił też Qczaj. „Aż się serce raduje gdy się patrzy jak Ona cieszy się z tego życia, jak wykorzystuje te szanse! Coś pięknego”, napisał.

Zobaczcie, jak 22-latka poradziła sobie z jedną z najpiękniejszych filmowych piosenek na świecie. Prawda, że robi wrażenie? 

Kabula w Polsce
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.