JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska potwierdza zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim?!

„Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego...”

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2020 10:45
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzą mocny i szczęśliwy związek od dwóch lat, ale nie ujawniają zbyt wielu szczegółów życia prywatnego. Pomimo to, co jakiś czas wypowiadają się o swojej relacji, dlatego media zastanawiały się niedawno, czy para wzięła już ślub... Na to pytanie odpowiedziała sama Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska o zaręczynach z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska od kilku miesięcy publikuje na swoim Instagramie zdjęcia, które wywołują liczne domysły fanów. Po wspólnej fotografii pary z Amsterdamu, z sierpnia ubiegłego roku, pojawiły się pierwsze doniesienia o oświadczynach Przemysława Kossakowskiego, a niedługo potem na palcu podróżniczki zauważono pierścionek przypominający obrączkę.

Podróżnik ujawnił prawdę w programie Down the Road. Zespół w trasie, opowiadając jedną z historii o uczestnikach. „Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście”, wspomniał.

Wtedy po raz pierwszy określił partnerkę mianem „narzeczonej”, a program powstawał we wrześniu ubiegłego roku, co – według fanów – potwierdza teorię, że para zaręczyła się w Amsterdamie.

Teraz również Martyna Wojciechowska odniosła się do tych plotek. Na swoim Instagramie udostępniła nowe zdjęcie, którym zachęca do dołączenia do akcji Senior w koronie, która wspiera osoby starsze podczas epidemii koronawirusa. „Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy (jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego)”, zachęca podróżniczka.

„Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji Senior w koronie. [...] Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla”, dodaje.

Tym samym Martyna Wojciechowska po raz pierwszy tak otwarcie odniosła się do statusu swojej relacji z Przemysławem Kossakowskim. Życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?😍❤️ 👉 Daj się zaprosić na randkę 👉 Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) 👉 Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) 👉 Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW😜 👉 ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno❤️ 👉 Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla🤪 M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.