Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Manowska poprowadzi nowy program! To format, który zastąpi Rolnik szuka żony

Rusza „Sanatorium miłości”

Monika Katarzyna Krupska 22 listopada 2018 09:28
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Czy szykuje nam się kolejny hit?! Wszystko na to wskazuje! Marta Manowska, prowadząca program Rolnik szuka żony właśnie zapowiedziała nowe reality show na antenie Telewizji Polskiej. Tym razem miłości będą szukać osoby tylko po sześćdziesiątym roku życia. Nie będą to jednak randki na gospodarstwach wiejskich, a wszystko odbędzie się w... sanatorium!

Sanatorium miłości pierwszy odcinek 

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl nowy program TVP zostanie wyemitowany już za dwa miesiące w styczniu! Sanatorium miłości będzie można obejrzeć w każdą niedzielę o 21:15, zamiast programu Rolnik szuka żony, który zaraz ma swój finał.

W programie, a dokładnie w sanatorium „Równica” w Ustroniu spotka się ze sobą dwanaście osób. Uczestnicy przez trzy tygodnie będą nie tylko wypoczywać, ale i poznawać siebie nawzajem. Czy uda im się odnaleźć miłość? 

„Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje”, mówi Marta Manowska. 

Nowy program będzie liczyć 10 odcinków. Finał nastąpi w marcu 2019 roku. Będziecie oglądać?   

Marta Manowska, prowadząca Rolnik szuka żony, wzięła cichy ślub?
Fot. Facebook @Rolnik szuka żony

Marta Manowska
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.