Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Manowska poprowadzi nowy program! To format, który zastąpi Rolnik szuka żony

Rusza „Sanatorium miłości”

Monika Katarzyna Krupska 22 listopada 2018 09:28
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Czy szykuje nam się kolejny hit?! Wszystko na to wskazuje! Marta Manowska, prowadząca program Rolnik szuka żony właśnie zapowiedziała nowe reality show na antenie Telewizji Polskiej. Tym razem miłości będą szukać osoby tylko po sześćdziesiątym roku życia. Nie będą to jednak randki na gospodarstwach wiejskich, a wszystko odbędzie się w... sanatorium!

Sanatorium miłości pierwszy odcinek 

Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl nowy program TVP zostanie wyemitowany już za dwa miesiące w styczniu! Sanatorium miłości będzie można obejrzeć w każdą niedzielę o 21:15, zamiast programu Rolnik szuka żony, który zaraz ma swój finał.

W programie, a dokładnie w sanatorium „Równica” w Ustroniu spotka się ze sobą dwanaście osób. Uczestnicy przez trzy tygodnie będą nie tylko wypoczywać, ale i poznawać siebie nawzajem. Czy uda im się odnaleźć miłość? 

„Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje”, mówi Marta Manowska. 

Nowy program będzie liczyć 10 odcinków. Finał nastąpi w marcu 2019 roku. Będziecie oglądać?   

Marta Manowska, prowadząca Rolnik szuka żony, wzięła cichy ślub?
Fot. Facebook @Rolnik szuka żony

Marta Manowska
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.