Fani nie kryją ekscytacji

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2018 14:00

Marta Manowska jest już po ślubie?! – o tym od wczoraj mówią wyraźnie uradowani fani prowadzącej Rolnik szuka żony. Falę spekulacji wywołał jeden szczegół, który widzowie zauważyli w wyglądzie prezenterki! Ona sama nie chce jednak komentować tych rewelacji.

Premiera nowego sezonu Rolnik szuka żony

Wczoraj Telewizja Polska wyemitowała pilotażowy odcinek kolejnego sezonu swojego wielkiego hitu, który przed telewizorami gromadzi miliony widzów. Dzięki temu poznaliśmy 10 kandydatów, którzy będą bohaterami nowej, piątej serii programu Rolnik szuka żony. Uwagę fanów prowadzącej, Marty Manowskiej, przykuł jednak jeden szczegół w wyglądzie prezenterki! O co dokładnie chodzi?

 

Marta Manowska wzięła cichy ślub?!

O życiu uczuciowym Marty Manowskiej wiadomo niewiele, choć media co jakiś czas zadają jej pytanie, czy zamierza wyjść za mąż, skoro sama od czterech lat pomaga szukać miłości bohaterom hitu TVP. Ona co prawda nie ukrywa, że ma to w planach, jednak na temat tego, kiedy miałoby to nastąpić, konsekwentnie milczy. Czy możliwe jest, że z dala od medialnego zgiełku i błysku fleszy wzięła ślub?

Na Facebooku programu po jego emisji rozpętała się burzliwa dyskusja. Wszystko za sprawą... domniemanej obrączki, którą na palcu zauważyli fani serii. Szybko zaczęli dopytywać czy to biżuteria ślubna czy może pamiątkowy drobiazg, zupełnie niezwiązany ze zmianą stanu cywilnego.

 

W naszej galerii możesz zobaczyć zdjęcia domniemanej ślubnej obrączki Marty Manowskiej. Uważasz, że prowadząca program Rolnik szuka żony faktycznie zdecydowała się na cichą uroczystość, z dala od błysku fleszy?  

1/5
Marta Manowska, prowadząca Rolnik szuka żony, wzięła cichy ślub?
Copyright @Facebook @Rolnik szuka żony
1/5

Czy widoczna na palcu Marty Manowskiej obrączka to faktycznie ślubna biżuteria?

2/5
Marta Manowska, VIVA!
Copyright @Adam Pluciński/MOVE PICTURE
2/5

Wczorajszy, pilotażowy odcinek programu Rolnik szuka żony, wywołał ogromne poruszenie wśród fanów serii. Czy Marta Manowska faktycznie zdecydowała się na cichy ślub?

3/5
Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE PICTURE
3/5

Tak Marta Manowska pozowała w sesji dla VIVY! we wrześniu 2015 roku. Zdjęcia wykonał Adam Pluciński.

4/5
Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE PICTURE
4/5

Tak Marta Manowska pozowała w sesji dla VIVY! we wrześniu 2015 roku. Prowadząca Rolnik szuka żony mało mówi o swoim życiu prywatnym.

5/5
Marta Manowska, Viva! wrzesień 2015
Copyright @Adam Pluciński/MOVE PICTURE
5/5

Czy Marta Manowska faktycznie zdecydowała się na cichy ślub, z dala od medialnego zgiełku?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?