Mariusz Szczygieł, Krystyna Janda
Fot. Materiały promocyjne
WYDARZENIA

Mariusz Szczygieł nowym prowadzącym cykl Masterclass – Sztuka konwersacji!

Autor dołączy do Małgorzaty Domagalik!

Damian Duda 10 lipca 2018 16:54
Mariusz Szczygieł, Krystyna Janda
Fot. Materiały promocyjne

Po sukcesie dotychczasowych spotkań „MasterClass. Sztuka konwersacji” Edipresse Polska zapowiada rozwój projektu i zaprasza do współpracy w roli prowadzącego Mariusza Szczygła.

Projekt „MasterClass. Sztuka konwersacji” został zaingurowany na rynku w lutym 2018 r. Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra i Jerzego Bralczyka. Od sierpnia 2018 r. do projektu w roli prowadzącego dołączy Mariusz Szczygieł. Już 7 sierpnia jego pierwszym gościem będzie Krystyna Janda. 

„Moi Drodzy, wybrałam sobie sposób, płaszczyznę, na której się z Wami spotykam, a spotykam się, bo mam na to ochotę, bo jest mi to potrzebne, bo jestem mniej sama, bo jest mi miło. Myślę o Was jak o rozmówcach, adresatach, przyjaciołach…” – Krystyna Janda.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma od Wydawnictwa Prószyński najnowszą książkę Krystyny Jandy „Dziennik 2005—2006”.

We wrześniu kolejne spotkania MasterClass, gościem Małgorzaty Domagalik będzie Tomasz Kot, a Mariusz Szczygieł poprowadzi spotkanie z premierem Jerzym Buzkiem. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.