Mariusz Szczygieł, Krystyna Janda
Fot. Materiały promocyjne
WYDARZENIA

Mariusz Szczygieł nowym prowadzącym cykl Masterclass – Sztuka konwersacji!

Autor dołączy do Małgorzaty Domagalik!

Damian Duda 10 lipca 2018 16:54
Mariusz Szczygieł, Krystyna Janda
Fot. Materiały promocyjne

Po sukcesie dotychczasowych spotkań „MasterClass. Sztuka konwersacji” Edipresse Polska zapowiada rozwój projektu i zaprasza do współpracy w roli prowadzącego Mariusza Szczygła.

Projekt „MasterClass. Sztuka konwersacji” został zaingurowany na rynku w lutym 2018 r. Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra i Jerzego Bralczyka. Od sierpnia 2018 r. do projektu w roli prowadzącego dołączy Mariusz Szczygieł. Już 7 sierpnia jego pierwszym gościem będzie Krystyna Janda. 

„Moi Drodzy, wybrałam sobie sposób, płaszczyznę, na której się z Wami spotykam, a spotykam się, bo mam na to ochotę, bo jest mi to potrzebne, bo jestem mniej sama, bo jest mi miło. Myślę o Was jak o rozmówcach, adresatach, przyjaciołach…” – Krystyna Janda.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma od Wydawnictwa Prószyński najnowszą książkę Krystyny Jandy „Dziennik 2005—2006”.

We wrześniu kolejne spotkania MasterClass, gościem Małgorzaty Domagalik będzie Tomasz Kot, a Mariusz Szczygieł poprowadzi spotkanie z premierem Jerzym Buzkiem. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.