Mariusz Szczygieł, Krystyna Janda
Fot. Materiały promocyjne
WYDARZENIA

Mariusz Szczygieł nowym prowadzącym cykl Masterclass – Sztuka konwersacji!

Autor dołączy do Małgorzaty Domagalik!

Damian Duda 10 lipca 2018 16:54
Mariusz Szczygieł, Krystyna Janda
Fot. Materiały promocyjne

Po sukcesie dotychczasowych spotkań „MasterClass. Sztuka konwersacji” Edipresse Polska zapowiada rozwój projektu i zaprasza do współpracy w roli prowadzącego Mariusza Szczygła.

Projekt „MasterClass. Sztuka konwersacji” został zaingurowany na rynku w lutym 2018 r. Edipresse Polska wraz z prowadzącą Małgorzatą Domagalik przeprowadziło spotkania z osobowościami ze świata kultury, sztuki i biznesu. Gościliśmy Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Dominikę Kulczyk, Romana Polańskiego, Jerzego Stuhra i Jerzego Bralczyka. Od sierpnia 2018 r. do projektu w roli prowadzącego dołączy Mariusz Szczygieł. Już 7 sierpnia jego pierwszym gościem będzie Krystyna Janda. 

„Moi Drodzy, wybrałam sobie sposób, płaszczyznę, na której się z Wami spotykam, a spotykam się, bo mam na to ochotę, bo jest mi to potrzebne, bo jestem mniej sama, bo jest mi miło. Myślę o Was jak o rozmówcach, adresatach, przyjaciołach…” – Krystyna Janda.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma od Wydawnictwa Prószyński najnowszą książkę Krystyny Jandy „Dziennik 2005—2006”.

We wrześniu kolejne spotkania MasterClass, gościem Małgorzaty Domagalik będzie Tomasz Kot, a Mariusz Szczygieł poprowadzi spotkanie z premierem Jerzym Buzkiem. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.