Piłkarz z rodziną odpoczywają we francuskim Courchevel

Rafał Kowalski 21 grudnia 2018 08:01

Już prawie od pół roku Wojciech Szczęsny jest tatą Liama. Szczęśliwy ojciec wraz z synem i ukochaną Mariną Łuczenko-Szczęsną od kilku dni odpoczywają we francuskim kurorcie Courchevel. Piosenkarka stale relacjonuje pobyt w swoich mediach społecznościowych. Ze wszystkich zdjęć i filmików najbardziej za serce chwycił nas ten, na którym piłkarz bawi się z Liamem.

Piosenkarka nagrała moment, w którym Wojciech Szczęsny ma na rękach synka a chłopiec bawi się twarzą taty. Poza tym rozczulającym filmem na Instagramie piosenkarki pojawiło się też kilka zdjęć. Jedno z nich, zrobione w jacuzzi, wokalistka okrasiła dłuższym wpisem. „To nasz pierwszy rodzinny wyjazd zimowy, jaramy się jak dzieci. @wojciech.szczesny1 dostał 2 dni wolnego i wyrwaliśmy się całą rodzinką do #Courchevel (3h drogi samochodem z Turynu). Po raz pierwszy w życiu byłam w jacuzzi na zewnątrz w zimie i jeszcze padał śnieg. Polecam!!! Coś niesamowitego. To świetna sprawa dla zdrowia”, napisała Marina.

Jak wygląda zimowy wypoczynek Szczęsnych? Zobaczcie wszystkie zdjęcia! 

1/5
Wojciech Szczęsny z synem
Copyright @Instagram
1/5

Tak znany piłkarz zajmuje się swoim synkiem

2/5
Wojciech Szczęsny z synem
Copyright @Instagram
2/5

Liam w ramionach taty wydaje się bardzo szczęśliwy!

3/5
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
3/5

Para zrobiła sobie kilka dni wolnego

4/5
Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
4/5

Piosenkarka dzieli się z fanami każdą ważną chwilą

5/5
Marina Łuczenko-Szczęsna z synem
Copyright @Instagram
5/5

Prawda, że wyglądają uroczo?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.