Piłkarz z rodziną odpoczywają we francuskim Courchevel

Rafał Kowalski 21 grudnia 2018 08:01

Już prawie od pół roku Wojciech Szczęsny jest tatą Liama. Szczęśliwy ojciec wraz z synem i ukochaną Mariną Łuczenko-Szczęsną od kilku dni odpoczywają we francuskim kurorcie Courchevel. Piosenkarka stale relacjonuje pobyt w swoich mediach społecznościowych. Ze wszystkich zdjęć i filmików najbardziej za serce chwycił nas ten, na którym piłkarz bawi się z Liamem.

Piosenkarka nagrała moment, w którym Wojciech Szczęsny ma na rękach synka a chłopiec bawi się twarzą taty. Poza tym rozczulającym filmem na Instagramie piosenkarki pojawiło się też kilka zdjęć. Jedno z nich, zrobione w jacuzzi, wokalistka okrasiła dłuższym wpisem. „To nasz pierwszy rodzinny wyjazd zimowy, jaramy się jak dzieci. @wojciech.szczesny1 dostał 2 dni wolnego i wyrwaliśmy się całą rodzinką do #Courchevel (3h drogi samochodem z Turynu). Po raz pierwszy w życiu byłam w jacuzzi na zewnątrz w zimie i jeszcze padał śnieg. Polecam!!! Coś niesamowitego. To świetna sprawa dla zdrowia”, napisała Marina.

Jak wygląda zimowy wypoczynek Szczęsnych? Zobaczcie wszystkie zdjęcia! 

1/5
Wojciech Szczęsny z synem
Copyright @Instagram
1/5

Tak znany piłkarz zajmuje się swoim synkiem

2/5
Wojciech Szczęsny z synem
Copyright @Instagram
2/5

Liam w ramionach taty wydaje się bardzo szczęśliwy!

3/5
Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
3/5

Para zrobiła sobie kilka dni wolnego

4/5
Marina Łuczenko-Szczęsna
Copyright @Instagram
4/5

Piosenkarka dzieli się z fanami każdą ważną chwilą

5/5
Marina Łuczenko-Szczęsna z synem
Copyright @Instagram
5/5

Prawda, że wyglądają uroczo?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.