Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

MaRina w wyjątkowy sposób złożyła życzenia ukochanemu mężowi!

O takiej miłości można pomarzyć!

Olga Figaszewska 19 kwietnia 2019 13:53
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wojciech Szczęsny obchodził swoje 29. urodziny. Bramkarz polskiej reprezentacji Polski i Juventusu Turyn świętował swój wyjątkowy dzień w gronie najbliższych. MaRina złożyła ukochanemu mężowi wspaniałe życzenia. W sieci opublikowała romantyczny film z ich udziałem!

MaRina i Wojciech Szczęśni w romantycznym klipie

Jak oni się kochają! Los chciał, żeby ich drogi się połączyły. To Wojciech Szczęsny znalazł do niej kontakt i zadzwonił pierwszy. MaRina mieszkała  wtedy w Ameryce. Wokalistka początkowo ostrożnie podchodziła do ich znajomości. ,,Wojtek czuł mój dystans i po kilku randkach powiedział: „Ty jeszcze o tym nie wiesz, ale my będziemy razem”. Cały czas mnie zaskakiwał. Śmieszyło mnie, że jest taki pewny swego, a kompletnie mnie nie znał", mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską w wywiadzie VIVY!.

MaRina i Wojciech Szczęśni pobrali się w 2016 roku, a w 2018 w czerwcu na świat przyszedł ich pierwszy synek, Liam. Od tamtej pory ich życie zupełnie się zmieniło. Są nierozłączni i cieszą się czasem ze swoją pociechą.

18 kwietnia Wojciech Szczęsny skończył 29 lat. Z okazji urodzin wokalistka złożyła mężowi niezwykłe życzenia, do których dołączyła niesamowite video.  ,,Kochanie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, Ty wiesz❤️. W tle piosenka #COMPLETE z mojej ostatniej płyty #OnMyWAY Napisana dla Wojtka", ogłosiła MaRina.

W teledysku znalazły się fragmenty z najważniejszych momentów w ich życiu. A to poruszyło internautów.

,,Tylko pozazdrościć takiej miłości ❤️ wszystkiego co najlepsze dla Waszej trójki 😘😘😘", ,,Wszystkiego najlepszego dla męża 😊 filmik boski, aż łezka się w oku zakrecila ❤️", ,,Widać jak mąż bardzo Cię kocha💗💗💗💗piękna prawdziwa miłość", piszą fani.

Życzymy dużo szczęścia! 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny, VIVA! listopad 2016
Fot. Bartek Wieczorek/Laf am

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.