Wyglądali lepiej niż Lewandowscy?

Rafał Kowalski 12 grudnia 2018 09:57

Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. Już za kilkanaście dni zasiądziemy do wigilijnego stołu z naszymi rodzinami, ale coraz większą tradycją jest, by ten szczególny czas znacznie wcześniej przeżyć także z przyjaciółmi. Nie inaczej zrobili Marina i Wojciech Szczęsni, którzy wczoraj w Turynie bawili się na imprezie gwiazdkowej Juventusu.

Para wyglądała tego wieczoru bardzo elegancko. Piłkarz postawił na klasyczny garnitur, zaś jego żona zaszalała ze spódnicą! Niestandardowy krój kreacji Marina zawdzięcza marce 3.1 Phillip Lim. Piosenkarka miła na sobie ponadto bluzkę Roland Mouret i piękna kozaki z BEST BRANDS SHOP.

Sprawdźcie poniżej czy zakochani wyglądali lepiej od Anny i Roberta Lewandowskich, którzy chwilę wcześniej byli gośćmi gwiazdki Bayernu. Jesteśmy ciekawi Waszego zdania!  

1/5
Marina i Wojciech Szczęśni
Copyright @Instagram
1/5

Tak prezentowali się wczoraj Marina i Wojciech Szczęśni

2/5
Marina i Wojciech Szczęśni
Copyright @Instagram
2/5

Piosenkarka postawiła na ekskluzywne marki

3/5
Marina i Wojciech Szczęśni
Copyright @Instagram
3/5

Sportowiec z kolei ubrał się klasycznie w garnitur

4/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Instagram
4/5

A tak wyglądali kilka dni temu Ania i Robert Lewandowscy

5/5
Anna i Robert Lewandowscy
Copyright @Instagram
5/5

Która para zachwyciła Was bardziej? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?