Fani nie mają wątpliwości!

Redakcja VIVA! 19 kwietnia 2020 13:10

Wojciech Szczęsny obchodził w sobotę swoje 30. urodziny! Ten dzień sportowiec spędził w towarzystwie ukochanej żony i synka. Na Instagramie Mariny Łuczenko-Szczęsnej i jej męża pojawiła się wyjątkowa, rodzinna fotografia. Zdjęcie wywołało poruszenie wśród fanów gwiazdy. Całe show skradł… Liam! Do kogo podobny jest chłopiec?

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pokazali synka

Do tej pory Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęśni starali się strzec prywatności swojej pociechy. Chłopiec rośnie, jak na drożdżach! W czerwcu skończy dwa latka. Na zdjęciach, które pojawiały się na ich profilach Liam zawsze był odwrócony tyłem do obiektywu aparatu. Tym razem zrobili wyjątek.

Z okazji urodzin bramkarza Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się z fanami uroczą rodzinną fotografią i pokazała twarz synka. To samo zdjęcie pojawiło się na profilu Wojciecha Szczęsnego.

„Dziś nasz kochany @wojciech.szczesny1 obchodzi 30 urodziny! Jesteśmy przeszczęśliwi i wdzięczni, że mogliśmy spędzić ten piękny dzień razem. Bądź zdrowy i szczęśliwy, a resztę ogarniemy... Ty wiesz. Wszystkiego Najlepszego, nasz mistrzu ”, napisała.

Fanom trudno było przejść obojętnie obok zdjęcia. Nie mają wątpliwości, po kim chłopiec odziedziczył urodę i nie szczędzą komplementów! 

„Oczka po mamusi, nosek po Wojtku ”, ,,Rodzinka jak z obrazka", czytamy. 

Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!  

1/4
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/4

2/4
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/4

3/4
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/4

4/4
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
4/4

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.