Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, do kogo podobny jest mały Liam Szczęsny!

Cały tata, a może mama?

Monika Katarzyna Krupska 14 listopada 2018 07:00
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny na początku wakacji po raz pierwszy zostali rodzicami! Para przywitała na świecie syna, Liama. Maluszek choć nie został w całości pokazany od razu podbił serca fanów. Małżeństwo rzadko dzieli się rodzinnymi fotografiami w sieci, jednak teraz z okazji meczu, w którym grał Wojciech zrobili wyjątek. Wiadomo, do kogo bardziej podobny jest mały Liam! 

Jak wygląda Liam Szczęsny? 

W poniedziałek Juventus Turyn zmierzył się z AC Milanem. W pierwszym klubie na bramce stał Wojciech Szczęsny. Bramkarz obronił wszystkie piłki, jego drużyna wygrała 2:0. Gdy piłkarz walczył przeciwko włoskiej drużynie w domu kibicowała mu żona MaRina z synkiem Liamem. Widząc wynik, skuteczność 100 procentowa!

„Mój tata obronił wczoraj karnego”, napisała dumna mama i pokazała  zdjęcie Liama, który wpatrzony w ekran telewizora mocno kibicuje tacie. Nim internautki zdążyły zaatakować, dlaczego pięciomiesięczne dziecko z tak bliska wpatruje się w ekran, wokalistka dodała, że chłopiec nie ogląda telewizji i „nie trzyma go tak całymi dniami”. 

Fani Łuczenko-Szczęsnej w komentarzach pod zdjęciem wypytywali, do kogo Liam jest podobny. „Mix, choć teraz mówią, że do mnie”, odpowiedziała 29-latka. 

Myślcie, że Szczęści zdecydują się w końcu pokazać synka? Zobaczcie, jego najnowsze zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi chłopcy😍🕊 #family

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.