Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiemy, do kogo podobny jest mały Liam Szczęsny!

Cały tata, a może mama?

Monika Katarzyna Krupska 14 listopada 2018 07:00
Marina i Wojciech Szczęśni, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny na początku wakacji po raz pierwszy zostali rodzicami! Para przywitała na świecie syna, Liama. Maluszek choć nie został w całości pokazany od razu podbił serca fanów. Małżeństwo rzadko dzieli się rodzinnymi fotografiami w sieci, jednak teraz z okazji meczu, w którym grał Wojciech zrobili wyjątek. Wiadomo, do kogo bardziej podobny jest mały Liam! 

Jak wygląda Liam Szczęsny? 

W poniedziałek Juventus Turyn zmierzył się z AC Milanem. W pierwszym klubie na bramce stał Wojciech Szczęsny. Bramkarz obronił wszystkie piłki, jego drużyna wygrała 2:0. Gdy piłkarz walczył przeciwko włoskiej drużynie w domu kibicowała mu żona MaRina z synkiem Liamem. Widząc wynik, skuteczność 100 procentowa!

„Mój tata obronił wczoraj karnego”, napisała dumna mama i pokazała  zdjęcie Liama, który wpatrzony w ekran telewizora mocno kibicuje tacie. Nim internautki zdążyły zaatakować, dlaczego pięciomiesięczne dziecko z tak bliska wpatruje się w ekran, wokalistka dodała, że chłopiec nie ogląda telewizji i „nie trzyma go tak całymi dniami”. 

Fani Łuczenko-Szczęsnej w komentarzach pod zdjęciem wypytywali, do kogo Liam jest podobny. „Mix, choć teraz mówią, że do mnie”, odpowiedziała 29-latka. 

Myślcie, że Szczęści zdecydują się w końcu pokazać synka? Zobaczcie, jego najnowsze zdjęcia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi chłopcy😍🕊 #family

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.