Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz rodzinne zdjęcia z wakacji Lewandowskich i Szczęsnych!

Pary zdecydowały się na odpoczynek w gronie najbliższych...

Ksenia Krasko 17 czerwca 2019 11:58

Po brawurowo wygranym meczu z Izraelem, Robert Lewandowski – strzelił jednego z goli – i Wojciech Szczęsny wybrali się wraz ze swoimi pięknymi żonami na zasłużony odpoczynek do Grecji. Oczywiście, obu parom towarzyszą ich pociechy – Klara, córeczka Lewandowskich i Liam, synek Szczęsnych. Słynne małżeństwa zdecydowały się na wakacje na wyspie Mykonos, i chętnie dzielą się ze swoimi fanami zdjęciami. Urocze rodzinne ujęcia robią prawdziwą furorę w sieci!

Rodzinne zdjęcia z wakacji Lewandowskich i Szczęsnych

Jak podkreśla Anna Lewandowska na swoim Instagramie, wakacje z ukochanym mężem i córką są dla niej bardzo ważne: „Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok. Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia. To nasz czas, czas dla rodziny i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość [...] Jestem taka szczęśliwa! Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny [...]”. Pozytywnych emocji nie ukrywa też Marina Łuczenko-Szczęsna. Piosenkarka wyznaje, że relaksujący wyjazd z mężem i synkiem sprawia jej wiele radości: „Jestem wdzięczna za moją rodzinę. Czekamy na te wakacje cały rok by wreszcie być razem 24/7”.

Zajrzyj do naszej galerii, aby zobaczyć rodzinne zdjęcia ze wspólnych wakacji państwa Lewandowskich i Szczęsnych!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.