Marika
Fot. ONS
Z ŻYCIA GWIAZD

Wiedzieliście, że Marika jest mamą? Piosenkarka pierwszy raz pokazała zdjęcia synów!

Gwiazda urodziła bliźniaków 2 lata temu...

Rafał Kowalski 29 maja 2020 08:01
Marika
Fot. ONS

Jeszcze 6 lat temu zdobiła okładki wielu magazynów w Polsce, ale chwilę później nagle wycofała się z życia publicznego i skupiła na bliskich. Mowa o piosenkarka Marice, której prawdziwe imię i nazwisko do Marta Kosakowska. 40-latka rzadko udziela się w mediach, ale ostatnio z okazji Dnia Matki zrobiła wyjątek, który uradował jej wielbicieli. Piosenkarka pierwszy raz bowiem potwierdziła, że jest mamą!

Marika pokazała zdjęcia synów. To bliźnięta!

Kilka dni temu na Instagramie Mariki mogliśmy zobaczyć kilka zdjęć dzieci bawiących się w piaskownicy. Okazuje się, że dwójka dwuletnich chłopców to synowie artystki! „Dwa ważne powody...dlaczego tyle czasu minęło od ostatniej płyty do najnowszego singla. Ściskam i tulę wszystkie mamy!”, napisała 40-letnia gwiazda w sieci za co zebrała morze gratulacji i komplementów.

Przypomnijmy, że Marika została zauważona przez publiczność już w 2007 roku, kiedy ukazała się piosenka Moje serce, która do dziś odtwarzana jest chętnie choćby przez użytkowników serwisu YouTube, gdzie notuje milionowe wyświetlenia. Później zawodowe życie piosenkarki rozwijało się nie tylko muzycznie, ale i telewizyjnie. Marika wraz z Tomaszem Kammelem z powodzeniem poprowadziła w latach 2013-2014 aż 3 edycje show The Voice of Poland. Następnie została też gospodynią programu SuperSTARcie.

Z kolei rok 2016 upłynął Marice na promocji swojej książki Antydepresanty. Artystka miała też olbrzymi prywatny powód do radości – ślub z Pawłem Nowakiem. Ciszej o wokalistce stało się w 2017 roku, ponieważ gwiazda chciała skupić się na tworzeniu kolejnej płyty. W jednym z programów śniadaniowych Natalia Kukulska poinformowała jednak, że jej serdeczna koleżanka z branży wkrótce zostanie mamą. Wydaje się, że to właśnie opieka na synami pochłonęła w ostatnich miesiącach Marikę do reszty. Wokalistka nie potwierdzała żadnych doniesień o tym, że urodziła bliźniaków – aż do Dnia Matki 2020 roku.

Piosenkarce życzymy, by rozwijała się w tych dziedzinach, na które aktualnie ma ochotę. Zobaczcie, jak wyglądają synowie Mariki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marika Marta Kosakowska (@marika_official)

Marika cała na biało!
Fot. ONS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.