EN_01503912_0118, Fabienne Wiśniewska, Marta Wiśniewska
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Wiśniewska pokazała zdjęcia ze studniówki córki. Fabienne wyglądała zjawiskowo!

„Jestem z Ciebie bardzo dumna”, pisała dumna mama

Olga Figaszewska 17 stycznia 2022 09:01
EN_01503912_0118, Fabienne Wiśniewska, Marta Wiśniewska
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Marta Wiśniewska podzieliła się z fanami cudownymi fotografiami swojej pociechy. Córka wokalistki  i Michała Wiśniewskiego zachwycała na studniówce. Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie, a Fabienne ma już 18 lat. Jak wyglądały jej przygotowania do balu maturalnego?

Studniówka Fabienne Wiśniewskiej: jak wyglądała?

W tym wyjątkowym dniu mogła liczyć na najbliższych. Okazuje się, że na balu maturzysty pojawili się: mama Marta Wiśniewska, tata Michał Wiśniewski wraz z żoną i brat 18-latki, Xavier. Na Instagramie Marta Wiśniewska podzieliła się z fanami relacją z przygotowań do studniówki. Dla Fabienne było to ważne wydarzenie.

„Moja piękna córka niebawem kończy LO. Studniówka 2k22. Fabster, jestem z Ciebie bardzo dumna… bądź sobą, rób swoje z tym pięknym uśmiechem na twarzy”, napisała dumna mama.

Swojego zachwytu nie ukrywał także Michał Wiśniewski. Wokalistka przybył na uroczystość wraz z żoną Polą. „Na hasło „Poloneza czas zacząć” przesympatyczny Kosmo poprowadził moją córkę w tan. Taniec ów był na tyle mało inwazyjny, że dumny tata ze spokojem obserwował ten jakże ważny moment”, relacjonował Lider Ich Troje.  

Przy okazji gwiazdor zdradził plany swojej pociechy. „Moja najstarsza, upragniona córeczka z klasą i wyjątkowym wdziękiem i poświęceniem ciężko pracuje, aby po maturze kontynuować swoją pasję na Akademii Sztuk Pięknych. Kolejny dowód na to, że mimo przeciwności losu rodzicom udało się wypuścić kolejne dziecko z rodzinnego gniazda. Gratuluję i dziękuję Marta! To nam się akurat udało! A za tydzień studniówka najstarszej córki mojej żony więc pozostanie już tylko 6 z 9!”, dodał.

Zobacz też: Marta Wiśniewska z dziećmi na ślubie przyjaciół. Fabienne i Xavier są już pełnoletni!

Stylizacja Fabienne Wiśniewskiej

Fabienne wyglądała zjawiskowo. Córka Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego pojawiła się na balu maturalnym w czarnej sukience z bufiastymi rękawami i szpilki. Look dopełniała elegancka fryzura i delikatna biżuteria.  

Zdjęcia z uroczystości podbiły serca fanów. Internauci nie mogli przejść obok nich obojętnie. Pod postami nie brakuje komplementów i gratulacji. Niektórzy podkreślają, że Fabienne odziedziczyła urodę po mamie, a inni doszukiwali się podobieństwa nastolatki do zagranicznych gwiazd.

„Myślałam, że to Hilary Duff”, „Śliczna i skromna dziewczyna,mama może być dumna z dzieci”, „Podobna do Ciebie Martusia”, „Niesamowite jest to na jakich wspaniałych ludzi wyrośli przy tak wspaniałej mamie❤️ Taka rodzina to największy skarb!”, „Przepięknie wyglądała córa😍 @fabbka jak milion dolarów🔥”, czytamy.

Sprawdź też: Marta Wiśniewska pokazała zdjęcie ze swoją mamą i córką. Cóż za podobieństwo!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?