Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Roksany Węgiel się powiększy: „Bobas da nam popalić”

Znamy imię i płeć dziecka

Sabina Zięba 7 listopada 2019 21:00
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najmłodszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. Zwyciężczyni Eurowizji Junior zaledwie kilka dni temu odebrała statuetkę MTV EMA 2019 dla najlepszego polskiego artysty, a teraz okazało się, że to nie koniec wielkich wydarzeń w jej życiu. Rodzina artystki już niedługo się powiększy!

Rodzeństwo Roksany Węgiel

Młoda gwiazda ujawniła szczęśliwą informację kilka tygodni temu podczas wywiadu z redakcją Faktu na gali Influencer Roku. Odpowiadając na podchwytliwe pytania, zdradziła: „Moja mama mnie zabije, ale tak – będę miała braciszka”.

Wokalistka ma już rodzeństwo - jej 8-letni brat Maksymilian nie jest zainteresowany muzyką, a co za tym idzie, raczej nie pójdzie w ślady sławnej siostry. Podobno jest nieśmiały i zdecydowanie woli sport. Jednak w rozmowie z Plejadą nie ukrywała ich ekscytacji odnośnie nowego członka rodziny: „Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić”.

Teraz głos zabrała również mama Roksany Węgiel, która w Na Żywo sprecyzowała: „Jestem w ciąży, w lutym urodzę drugiego synka. To ogromne szczęście. I już wiemy, jak będzie miał na imię – Tymoteusz”. Gratulujemy!  

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.