Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Roksany Węgiel się powiększy: „Bobas da nam popalić”

Znamy imię i płeć dziecka

Sabina Zięba 7 listopada 2019 21:00
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najmłodszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. Zwyciężczyni Eurowizji Junior zaledwie kilka dni temu odebrała statuetkę MTV EMA 2019 dla najlepszego polskiego artysty, a teraz okazało się, że to nie koniec wielkich wydarzeń w jej życiu. Rodzina artystki już niedługo się powiększy!

Rodzeństwo Roksany Węgiel

Młoda gwiazda ujawniła szczęśliwą informację kilka tygodni temu podczas wywiadu z redakcją Faktu na gali Influencer Roku. Odpowiadając na podchwytliwe pytania, zdradziła: „Moja mama mnie zabije, ale tak – będę miała braciszka”.

Wokalistka ma już rodzeństwo - jej 8-letni brat Maksymilian nie jest zainteresowany muzyką, a co za tym idzie, raczej nie pójdzie w ślady sławnej siostry. Podobno jest nieśmiały i zdecydowanie woli sport. Jednak w rozmowie z Plejadą nie ukrywała ich ekscytacji odnośnie nowego członka rodziny: „Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić”.

Teraz głos zabrała również mama Roksany Węgiel, która w Na Żywo sprecyzowała: „Jestem w ciąży, w lutym urodzę drugiego synka. To ogromne szczęście. I już wiemy, jak będzie miał na imię – Tymoteusz”. Gratulujemy!  

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.