Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Roksany Węgiel się powiększy: „Bobas da nam popalić”

Znamy imię i płeć dziecka

Sabina Zięba 7 listopada 2019 21:00
Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najmłodszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. Zwyciężczyni Eurowizji Junior zaledwie kilka dni temu odebrała statuetkę MTV EMA 2019 dla najlepszego polskiego artysty, a teraz okazało się, że to nie koniec wielkich wydarzeń w jej życiu. Rodzina artystki już niedługo się powiększy!

Rodzeństwo Roksany Węgiel

Młoda gwiazda ujawniła szczęśliwą informację kilka tygodni temu podczas wywiadu z redakcją Faktu na gali Influencer Roku. Odpowiadając na podchwytliwe pytania, zdradziła: „Moja mama mnie zabije, ale tak – będę miała braciszka”.

Wokalistka ma już rodzeństwo - jej 8-letni brat Maksymilian nie jest zainteresowany muzyką, a co za tym idzie, raczej nie pójdzie w ślady sławnej siostry. Podobno jest nieśmiały i zdecydowanie woli sport. Jednak w rozmowie z Plejadą nie ukrywała ich ekscytacji odnośnie nowego członka rodziny: „Bardzo się z tego cieszę, naprawdę. Mój młodszy brat Maks też się bardzo cieszy. Będzie super. Pewnie ten bobas da nam popalić”.

Teraz głos zabrała również mama Roksany Węgiel, która w Na Żywo sprecyzowała: „Jestem w ciąży, w lutym urodzę drugiego synka. To ogromne szczęście. I już wiemy, jak będzie miał na imię – Tymoteusz”. Gratulujemy!  

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.