Córka Kanye Westa i Kim Kardashian kocha modę

Sabina Zięba 2 października 2018 16:30

Choć North West ma dopiero 5 lat, jako córka jednej z najpopularniejszych par światowego show-biznesu, jest bacznie obserwowana przez fotoreporterów. Kanye West oraz Kim Kardashian doskonale zdają sobie z tego sprawę i nieustannie dbają o jej wizerunek. Dziewczynka od najmłodszych lat pojawia się w towarzystwie matki na najważniejszych modowych wydarzeniach, siedząc w pierwszych rzędach pokazów mody obok samej Anny Wintour. Równocześnie patrząc na zamiłowanie jej ojca do projektowania i sukcesów kolekcji YEEZY, moda jest już jej nieuniknionym towarzyszem.

Co ciekawe, media donoszą, że dziewczynka już sama uwielbia się stroić i naprawdę interesuje się codziennym wybieraniem stylizacji. Nie można jednak powiedzieć, że ma własny styl, bo o niego głównie dbają jej rodzice. A robią to perfekcyjnie!

Mała North wygląda równocześnie dziewczęco i stylowo. Nosi rzeczy z sieciówek jak Adidas czy Vans, ale również propozycje najdroższych projektantów, m. in. od Alexandra Wanga, Oscara de la Renty, Givenchy czy te stworzone przez jej tatę. Widać, że lubi błyskotki, torebki i ciekawe okulary. Ostatnio nawet wystąpiła w roli... modelki! Pewnie przeszła po wybiegu L.O.L. Surprise fashion show, ubrana w stylizację inspirowaną Michaelem Jacksonem w teledysku Thriller. 

Sądzisz, że w przyszłości zostanie ikoną stylu?  

1/9
Copyright @East News
1/9

2/9
North West  stylizacje
Copyright @East News
2/9

3/9
Copyright @East News
3/9

4/9
Copyright @East News
4/9

5/9
North West  stylizacje
Copyright @East News
5/9

6/9
North West  stylizacje
Copyright @East News
6/9

7/9
Copyright @East News
7/9

8/9
Copyright @Instagram
8/9

9/9
Copyright @East News
9/9

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.