Ich relacja była naprawdę burzliwa!

Sabina Zięba 24 czerwca 2018 15:00

Choć obecnie Kim Kardashian i Kanye West uchodzą za znawców mody, którzy w udany sposób łączą elegancję ze streetstylem, nie zawsze ich stylizacje zachwycały fanów. Jeszcze kilka lat temu celebrytka miała bardziej wulgarny styl, który w znacznym stopniu odsłaniał jej sylwetkę. Teraz okazuje się, że przyczyną, dla której zmieniła swój wygląd był... jej mąż!

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyznała, że na początku ich związku Kanye stwierdził, że ma „najgorszy styl”. Wówczas wyrzucił z jej szafy wszystkie rzeczy i zapełnił ją ubraniami z najdroższych domów mody: „Wyczyścił całą moją szafę. Prawdopodobnie miałam 250 par butów, a kiedy skończyliśmy została jedna, a ja płakałam”. Po wszystkim zabrał Kim na mecz, a gdy wrócili miała już nową zawartość garderoby: „Było tam mnóstwo ubrań od projektantów, których nie znałam, takich jak Lanvin i Givenchy. Wtedy tego nie rozumiałam, ale chciałam się nauczyć. Nie czułam się urażona, kiedy powiedział, że fatalnie się ubieram. Zrobił to, bo chciał mnie nauczyć”.

Równocześnie celebrytka wyznała, że początkowo nie była poważnie traktowana w świecie mody i nikt nie chciał jej ubierać: „Pojechałam do Paryża i zaczęłam spotykać się z tymi ludźmi, ale żaden z nich by mnie nie ubrał. Dopiero gdy trochę weszłam w to środowisko, Riccardo (Tisci z Givenchy i Burberry) jako pierwszy dał mi szansę. Wiele mnie nauczył o fasonach i jak zestawiać ze sobą ubrania. Potem bardzo zbliżyłam się do Oliviera (Rousteinga z Balmain). (...) Początkowo nic na mnie nie pasowało, więc zaczęli projektować rzeczy na bardziej kształtną sylwetkę, taką jak moja”.

Zobaczcie w naszej galerii ich stylizacje! Wiedzieliście, że Kanye w tak dużym stopniu wpłynął na wygląd Kim Kardashian 

1/10
Copyright @East News
1/10

2/10
Copyright @East News
2/10

3/10
Kim Kardashian West
Copyright @Instagram
3/10

4/10
Kim Kardashian w białej sukience
Copyright @Getty Images
4/10

5/10
Kim Kardashian wylansowała trend na obcisłe spodenki rowerowe
Copyright @East News
5/10

6/10
Pokłóceni Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku
Copyright @ONS
6/10

7/10
Kim Kardashian i Kanye West w Paryżu
Copyright @ONS
7/10

8/10
Kim Kardashian i Kanye West
Copyright @NPG/BULLS
8/10

9/10
Kanye West i Kim Kardashian
Copyright @
9/10

10/10
Kim Kardashian i Kayne West uśmiechnieci na ulicy
Copyright @
10/10

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.