Ich relacja była naprawdę burzliwa!

Sabina Zięba 24 czerwca 2018 15:00

Choć obecnie Kim Kardashian i Kanye West uchodzą za znawców mody, którzy w udany sposób łączą elegancję ze streetstylem, nie zawsze ich stylizacje zachwycały fanów. Jeszcze kilka lat temu celebrytka miała bardziej wulgarny styl, który w znacznym stopniu odsłaniał jej sylwetkę. Teraz okazuje się, że przyczyną, dla której zmieniła swój wygląd był... jej mąż!

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda wyznała, że na początku ich związku Kanye stwierdził, że ma „najgorszy styl”. Wówczas wyrzucił z jej szafy wszystkie rzeczy i zapełnił ją ubraniami z najdroższych domów mody: „Wyczyścił całą moją szafę. Prawdopodobnie miałam 250 par butów, a kiedy skończyliśmy została jedna, a ja płakałam”. Po wszystkim zabrał Kim na mecz, a gdy wrócili miała już nową zawartość garderoby: „Było tam mnóstwo ubrań od projektantów, których nie znałam, takich jak Lanvin i Givenchy. Wtedy tego nie rozumiałam, ale chciałam się nauczyć. Nie czułam się urażona, kiedy powiedział, że fatalnie się ubieram. Zrobił to, bo chciał mnie nauczyć”.

Równocześnie celebrytka wyznała, że początkowo nie była poważnie traktowana w świecie mody i nikt nie chciał jej ubierać: „Pojechałam do Paryża i zaczęłam spotykać się z tymi ludźmi, ale żaden z nich by mnie nie ubrał. Dopiero gdy trochę weszłam w to środowisko, Riccardo (Tisci z Givenchy i Burberry) jako pierwszy dał mi szansę. Wiele mnie nauczył o fasonach i jak zestawiać ze sobą ubrania. Potem bardzo zbliżyłam się do Oliviera (Rousteinga z Balmain). (...) Początkowo nic na mnie nie pasowało, więc zaczęli projektować rzeczy na bardziej kształtną sylwetkę, taką jak moja”.

Zobaczcie w naszej galerii ich stylizacje! Wiedzieliście, że Kanye w tak dużym stopniu wpłynął na wygląd Kim Kardashian 

1/10
Copyright @East News
1/10

2/10
Copyright @East News
2/10

3/10
Kim Kardashian West
Copyright @Instagram
3/10

4/10
Kim Kardashian w białej sukience
Copyright @Getty Images
4/10

5/10
Kim Kardashian wylansowała trend na obcisłe spodenki rowerowe
Copyright @East News
5/10

6/10
Pokłóceni Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku
Copyright @ONS
6/10

7/10
Kim Kardashian i Kanye West w Paryżu
Copyright @ONS
7/10

8/10
Kim Kardashian i Kanye West
Copyright @NPG/BULLS
8/10

9/10
Kanye West i Kim Kardashian
Copyright @
9/10

10/10
Kim Kardashian i Kayne West uśmiechnieci na ulicy
Copyright @
10/10

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?