Czy znane modelki zawsze zachwycały urodą?

Sabina Zięba 25 października 2019 13:30

Wiele młodych dziewczyn marzy o ich życiu. Pragną prestiżu, sławy i codzienności w blasku fleszy. Jednak praca modelek nie jest łatwa. Kilkunastogodzinne sesje zdjęciowe i przedmiotowe traktowanie, z którym się spotykają potrafią być męczące...

Kendall Jenner, Bella i Gigi Hadid to teraz czołowe twarze w świecie mody. Kampanie z ich udziałem komentują media na całym świecie, a klienci gotowi są zapłacić każdą cenę za współpracę ze znanymi modelkami. A jak wyglądały one w dzieciństwie? Czy zawsze zachwycały? Zobaczcie w naszej galerii!  

1/9
Copyright @Instagram / East News
1/9

21-letnia Bella Hadid nie ukrywa, że poprawiała urodę, by bardziej podobać się sobie. Opłaciło się, bo dziś jest jedną z najbardziej wziętych modelek.

2/9
Copyright @Instagram / East News
2/9

Heidi Klum dziś już rzadko możemy oglądać na wybiegu. Jedna z najpopularniejszych kiedyś supermodelek, dziś ma 44 lata i odcina kupony od  sławy występując w telewizji i projektując ubrania.

3/9
Copyright @Instagram
3/9

Najgorętsze nazwisko w świecie mody? Gigi Hadid! 22-latka chodzi w pokazach najlepszych projektantów,  jest aniołkiem Victoria's Secret, a na Instagramie śledzi ją blisko 40 milionów osób!

4/9
Copyright @Instagram / East News
4/9

Lata 90. należały do niej! Dziś 52-letnia Cindy Crawford jest już weteranką modelingu, ale wciąż zachwyca urodą.

5/9
Copyright @Instagram / East News
5/9

Trudno uwierzyć, że Gisele Bündchen ma dziś 37 lat i urodziła dwoje dzieci. Brazylijska piękność została okrzyknięta najsławniejszą supermodelką świata i… najlepiej opłacaną!

6/9
Copyright @Instagram / East News
6/9

Siostra Kim Kardashian jest gwiazdą nie tylko modelingu, ale też Instagrama. 22-letnią Kendall Jenner obserwuje ponad 89 milionów osób!

7/9
Copyright @Instagram / East News
7/9

Behati Prinsloo urodziła się w Namibii. Ma 28 lat, jest aniołkiem Victoria's Secret i żoną Adama Levine'a, lidera zespołu „Maroon 5”.

8/9
Copyright @Instagram / East News
8/9

Bar Rafaeli ma 32 lata i wymiary idealne: 89-60-89! Izraelska modelka projektuje bieliznę, angażuje się w działalność charytatywną i prowadzi programy w telewizji.

9/9
Copyright @Instagram / East News
9/9

Kolejny aniołek Victora's Secret to 36-letnia Alessandra Ambrosio. Brazylijska modelka ma dwoje dzieci i jest przeciwniczką operacji plastycznych. Dlaczego? Gdy miała 11 lat zdecydowała się na zabieg, który miał skorygować jej odstające uszy. Komplikacje związane z operacją ciągnęły się przez dwa lata.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.