Czy rzeczywiście była szczęśliwa i zaznała miłości?

Agata Zych 11 maja 2021 18:33

Kylie Minogue urodziła się w 1968 roku w Melbourne w Australii. Ma brytyjsko australijskie pochodzenie, niesamowite muzyczne osiągnięcia na swoim koncie i chociaż w tym roku kończy 52 lata, wciąż zaskakuje swoich fanów nie tylko pięknym ciałem i wyglądem, ale również energią sceniczną. Życie Kylie Minogue nie było zawsze usłane różami. Na zewnątrz piękna, silna i bardzo seksowna kobieta, w środku wrażliwa i zagubiona dziewczynka. Mężczyźni często traktowali ją przedmiotowo i próbowali wypromować się jej kosztem. Dlatego artystka często borykała się ze zdradami swoich partnerów, problemami psychicznymi oraz nałogami. Próbowała ich ratować, a potem sama długo dochodziła do siebie. W problemach sercowych pomagała jej przede wszystkim muzyka i fani, którzy zawsze byli obok niej. Ona sama często mówiła, że jest samotnicą, a po kolejnej zdradzie i rozstaniu zarzekała się, że już nigdy nie zwiąże się z żadnym mężczyzną.

Zobacz także: Dramat Kylie Minogue. Przez walkę z rakiem nie może mieć dzieci

Życie uczuciowe Kylie Minogue, zdrady, zerwane zaręczyny i rozstania

O mężczyznach Kylie plotkowano z przyjemnością. Media uwielbiały pisać o ikonie gejów, artystce przepełnionej seksapilem, w której uśmiechu i spojrzeniu zakochiwał się każdy. Ilu ich tak naprawdę było, trudno to określić? Oficjalnie mówiono o dwudziestu kochankach Kylie Minogue. Rozstanie z Joshuą Sasse było dla niej bardzo bolesne. Kylie opowiadała o tym ze łzami w oczach, przypłaciła je załamaniem nerwowym. Aktor kilka miesięcy po zaręczynach, dopuścił się zdrady, leczyła się po nim związkiem z Paulem Salomonsem, szefem magazynu GQ. Wcześniej spotykała się m.in. z Lennym Kravitzem, księciem Albertem i Jeanem Claudem Van Damme’em. Najgłośniej było o jej związku z aktorem i modelem Olivierem Martinezem, który wspierał ją, gdy walczyła z rakiem piersi. Gdy terapia się zakończyła, ich związek przeszedł do historii, bo Olivier zdradził artystkę. Jedną z jej największych miłości, która wyraźnie wpłynęła na jej stan psychiczny był jednak wokalista i lider znanego na całym świecie zespołu INXS, Michael Hutchence. W jednym z dokumentów o artyście, Kylie określiła go jako "złego, ciemnego chłopaka, który otworzył dla niej zupełnie nowy świat”.

Seks, miłość, jedzenie, narkotyki, muzyka, podróże, książki, wszystkiego chciał doświadczyć – powiedziała w filmie dla BBC Kylie Minogue. - Jako jego partnerka również doświadczyłam z tego dużo. Jeśli jesteś kimś, kto mocno, zmysłami chce przyjmować świat, czasem chcesz je dodatkowo stymulować. Michael obudził wiele moich pragnień – opowiada wokalistka.

Michael Hutchence był jednym z najważniejszych osób w życiu Kylie Minogue, jako bardzo młoda dziewczyna nie umiała jednak walczyć z jego depresją i zaburzeniami psychicznymi. Rozstanie z partnerem było na tyle traumatyczne, że potem bardzo długo nie potrafiła zaufać żadnemu mężczyźnie, sama długo korzystała z pomocy psychologicznej, dopiero długoletnia terapia spowodowała, że Kylie Minogue przestała się obwiniać za stan Michaela. Michael Hutchence odebrał sobie życie 22 listopada 1997 r. Stało się to siedem miesięcy po tym, jak INXS wydało swój 10. album „Elegantly Wasted”. Miał 37 lat.

Był na czworakach, płacząc na podłodze. Nie wiedziałam, co robić, co się dzieje. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego mężczyzny. Wyszłam bardzo zdezorientowana i zniszczona. Ale wiedziałam, że to koniec.

Zobacz także: Ikona gejów, skandalistka i duma Australii. Kylie Minogue kończy 49 lat!

Osiągnięcia i sukcesy Kylie Minogue

Była urodzoną gwiazdą, wyróżniała się już w dzieciństwie. Kiedy miała 11 lat, wygrała pierwszy casting. Zagrała w telenoweli Skyways (a potem kolejnych operach mydlanych). Od tamtej pory wiedziała, że jest stworzona do bycia na scenie i nikt nie mógł zmienić jej planów i marzeń na przyszłość. Dwa lata później była już jedną z najpopularniejszych artystek w Australii. Wkrótce jej hity Loco-Motion i I should be so lucky, znał cały świat. Tak rozpoczęła się trwająca kilka dekad kyliemania.

Jestem niezmiernie wdzięczna za te wszystkie szanse, jakie dało mi życie, wyznała w dniu swoich 50. urodzin.

Najbardziej znaną płytą Kylie jest Fever. To tam znaleźć możemy takie hity jak Can’t Get You Out Of My Head czy In Your Eyes. Minouge otrzymała Order Imperium Brytyjskiego za wyjątkowy wkład w rozwój brytyjskiej kultury oraz Order Sztuki od ministra kultury Francji. Gwiazda miała okazję współpracować z wielkimi artystami. Z Nickiem Cave'm nagrała Where The Wild Roses Grow, a z Robbie'm Williamsem Kids. Do tej pory to z przyjemnością odtwarzane i przypominane przeboje!

Choroba Kylie Minogue - rak piersi

W 2005 roku Kylie Minogue po raz kolejny musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu. Artystka dowiedziała się, że ma raka piersi. Z dnia na dzień przerwała trasę koncertową Showgirl: The Greatest Hits Tour i postanowiła poddać się leczeniu. Przeszła operację oraz chemioterapię, jej długie blond włosy zniknęły. Kylie bardzo odważnie walczyła z chorobą, nie znikała i pojawiała się publicznie, będąc wsparciem dla wielu kobiet, które tak jak ona borykały się z rakiem piersi. Wygrała walkę z rakiem, ale już nigdy nie mogła zostać mamą. Jej organizm był na tyle wyniszczony chemioterapią, że plany związane z założeniem rodziny, musiała wyeliminować ze swojej listy marzeń.

Miałam 36 lat, gdy zachorowałam, więc i tak zbliżałam się już do końca tej drogi. I chociaż wtedy nie starałam się o dziecko, to czasem dopadają mnie myśli o tym, co by było, gdyby. - mówiła Kylie Minogue

Kylie Minogue to już legenda sceny i muzyki POP. Jednocześnie symbol kobiety pięknej, walczącej i borykającej się z przeciwnościami losu, samotnością i konsekwencjami złych życiowych wyborów. To kobieta piękna i niezależna...

Było ich 20. Rozstanie
z ostatnim, Joshuą Sasse (31), Kylie jak mówi, przypłaciła załamaniem nerwowym (kilka miesięcy po zaręczynach, dopuścił się zdrady). Wcześniej spotykała się m.in. z Lennym Kravitzem, księciem Albertem i Jeanem Claudem Van Damme’em. Najgłośniej było o jej związku z aktorem i modelem Olivierem Martinezem, który wspierał ją, gdy walczyła z rakiem piersi. Gdy terapia się zakończyła, ich związek przeszedł do historii, bo Olivier zdradził artystkę. 

Czytaj więcej na https://www.styl.pl/raporty/raport-show/ludzie/news-kylie-minogue-krolowa-pop,nId,3086379#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Było ich 20. Rozstanie z ostatnim, Joshuą Sasse (31), Kylie jak mówi, przypłaciła załamaniem nerwowym (kilka miesięcy po zaręczynach, dopuścił się zdrady). Wcześniej spotykała się m.in. z Lennym Kravitzem, księciem Albertem i Jeanem Claudem Van Damme’em. Najgłośniej było o jej związku z aktorem i modelem Olivierem Martinezem, który wspierał ją, gdy walczyła z rakiem piersi. Gdy terapia się zakończyła, ich związek przeszedł do historii, bo Olivier zdradził artystkę. 

Czytaj więcej na https://www.styl.pl/raporty/raport-show/ludzie/news-kylie-minogue-krolowa-pop,nId,3086379#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
1/8
Kylie Minogue młoda
Copyright @Getty Images
1/8

Kylie Minogue i Jason Donovan nagrali razem wielki hit  Especially For You.

2/8
Kylie Minogue młoda na koncercie
Copyright @Getty Images
2/8

Do 2015 Minogue sprzedała ponad 80 milionów płyt na świecie!

3/8
Kylie Minogue 2021
Copyright @Getty Images
3/8

Kylie mierzy zaledwie 152 cm wzrostu, ale na scenie i przed kamerą prezentuje się pięknie!

4/8
Kylie Minogue street fashion
Copyright @Getty Images
4/8

To prawdziwa ikona stylu jej stylizacje zachwycają!

5/8
Kylie Minogue stylizacja na scenie
Copyright @Getty Images
5/8

Minogue znana jest pod wieloma pseudonimami, z których najbardziej rozpoznawalne to „Princess of Pop” lub „Goddess of Pop”.

6/8
Kylie Minogue w piórach
Copyright @Getty Images
6/8

W grudniu 2016 Billboard umieściła ja na 18. miejscu listy najlepszych artystek dance wszech czasów.

7/8
Młoda Kylie Minogue
Copyright @Getty Images
7/8

Kylie jest znana ze swojej działalności charytatywnej. Pomaga biednym dzieciom, kobietom z rakiem i ofiarom katastrof żywiołowych.

8/8
Kylie Minogue na scenie
Copyright @Getty Images
8/8

Czekamy na więcej Kylie!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.