Konrad Szczęsny 18 września 2016 10:15
1/11
Agnieszka Chylińska, metamorfoza
Copyright @East News
1/11

Agnieszka Chylińska uchodzi w polskim show-biznesie za królową metamorfoz. Kiedyś słynęła z niedbałego stylu, w którym przeważały elementy męskiej garderoby, takie jak luźne koszule i spodnie oraz mocny, rockowy makijaż. Wokalistka grupy O.N.A. nie unikała w swoich wypowiedziach wulgaryzmów. Wszystko zaczęło zmieniać się 10 lat temu, gdy po raz pierwszy została matką.

 

Polecamy też: Pani profesor od rock'n'rolla Agnieszka Chylińska kończy 40 lat: „Chy­ba prze­sta­łam się bać”

2/11
Agnieszka Chylińska, Viva! marzec 2004
Copyright @Krzysztof Opaliński
2/11

Prawdziwy przełom przyszedł jednak w 2009 r. z płytą "Modern Rocking". Wokalistka zaprezentowała na nim swoje elektronicznie wcielenie, dalekie od rockowego stylu bycia. Wszystkiemu towarzyszyła odważna metamorfoza: fani piosenkarki podkreślali, że po raz pierwszy patrzą na swoją idolkę jak na... 100% kobietę!

 

Polecamy też: Zrealizował marzenia, zagrał na wulkanie, oświadczył się na scenie. Wywiad z Grzechem Piotrowskim

 

 

3/11
Agnieszka Chylińska, Viva! marzec 2004
Copyright @Krzysztof Opaliński
3/11

Wszystko za sprawą starannie dobranych stylizacji i eksponowania ciała w kultowym już dziś teledysku do utworu "Nie Mogę Cię Zapomnieć". Agnieszka Chylińska w pewnym momencie pręży się w nim zmysłowo, zaś po jej ciele i ubraniu spływa woda.

 

 

Polecamy też: Krzysztof Krawczyk: "Uratowali mnie Chrystus i żona". Legendarny muzyk kończy dziś 70 lat

4/11
Agnieszka Chylińska, Viva! grudzień 2001
Copyright @Krzysztof Opaliński
4/11

Był to dopiero początek zmian, jakie zaszły w jej życiu. Jak podkreślała w wywiadach, przełomem w jej życiu było macierzyństwo. Swoim dzieciom poświęca niemal każdą wolną chwilę i zawsze śmieje się, że receptą na dobry wygląd jest zajmowanie się trójką pociech: Ryszardem (10 lat), Esterą (6 lat) i Krystyną (3 lata).

 

Polecamy też: Nieobliczalna, zadziorna, a przy tym zaskakująco wstydliwa. Maria Peszek kończy 43 lata!

5/11
Agnieszka Chylińska, Viva! grudzień 2001
Copyright @Krzysztof Opaliński
5/11

W ciągu ostatnich lat kilka razy zmieniała fryzurę. Na jej głowie widzieliśmy długie, czarne włosy i opadającą na czoło grzywkę, dłuższe włosy w kolorze blond, krótsze w tej samej barwie, ostatnio zaś irokeza.

 

Polecamy też: Brodka kontra Peszek. Dwie ekscentryczne wokalistki i dwa nowe single. Który bardziej wam się podoba?

6/11
Agnieszka Chylińska, Viva! grudzień 2001
Copyright @Krzysztof Opaliński
6/11

Agnieszka Chylińska ponad tydzień temu zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że... przeszła kolejną metamorfozę! Tym razem gwiazda postanowiła powrócić do naturalnej czerni na głowie.

 

 

Dzięki za genialną zabawę na koncertach w Babimoście i Gorzowie Wielkopolskim!!!! I znowu będę miała co wspominać.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

7/11
Agnieszka Chylińska w młodości
Copyright @
7/11

Tak Agnieszka Chylińska wyglądała w młodości. Poza zupełnie inną fryzurą gwiazda ważyła również zdecydowanie więcej. Jej waga to zresztą co jakiś czas jest w centrum medialnego zainteresowania... Dlaczego?

 

Polecamy też: Edyta Górniak nagrywa z Davidem Fosterem! Pamiętacie jak kiedyś próbowała podbić zachodnie rynki?

8/11
Agnieszka Chylińska powraca z nowym materiałem
Copyright @ONS
8/11

Pojawiają się plotki i niesprawdzone informacje, że Agnieszka Chylińska zmaga się z poważnymi dolegliwościami lub nawet że ma anoreksję. Ona jednak konsekwentnie temu zaprzecza i mówi, że szczupła sylwetka to efekt wytężonego wysiłku w domu.

9/11
Agnieszka Chylińska w młodości
Copyright @ONS
9/11

Jednak złośliwi twierdzą, że gwiazda  chce w ten sposób uniknąć medialnej burzy. Prawdą jest, że przeglądając jej najnowsze zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że Agnieszka Chylińska schudła.

10/11
Agnieszka Chylińska w półfinale Mam Talent
Copyright @ONS
10/11

Sporo osób zwróciło również uwagę, że wokalistka powraca nieco do starego stylu i ponownie publicznie pokazuje się w bardziej sportowym i luźnym wydaniu, zakładając bardziej męskie części garderoby.

 

11/11
Agnieszka Chylińska w skórzanej kamizelce
Copyright @
11/11

A jak wy oceniacie metamorfozę Agnieszki Chylińskiej? Czy faktycznie gwiazda aż tak bardzo schudła w ostatnich latach, czy może jest to w mediach temat nadmiernie eksploatowany i nadmuchany?

 

Polecamy też: Pani profesor od rock'n'rolla Agnieszka Chylińska kończy 40 lat: „Chy­ba prze­sta­łam się bać”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.