Konrad Szczęsny 17 września 2016 21:45
Zobacz, jak gwiazda TVN zmieniała się przez lata! ZDJĘCIA
1/6
Kinga Rusin
Copyright @
1/6

Kinga Rusin cieszy się bardzo dużą sympatią widzów "Dzień Dobry TVN". Wszystko dlatego, że ma świetne podejście do zapraszanych gości i w każdej sytuacji wykazuje się profesjonalizmem. Okazuje się, że takie podejście wyznaje również w życiu prywatnym. Dlaczego? Gwiazda od jakiegoś czasu dba o to, by zdrowo się odżywiać. Prezenterka ćwiczy również pod okiem… Ewy Chodakowskiej! Efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Figura gwiazdy jest imponująca, fani nie szczędzili jej słów pełnych uznania i zachwytu. W podziękowaniu ta zamieściła kolejne zdjęcie, które podpisała w bardzo emocjonalny sposób.

 

Polecamy też: Czy Kinga Rusin naprawdę przytulała się do geparda na okładce VIVY!? Tylko u nas FILM z sesji w RPA

2/6
Kinga Rusin, Ewa Chodakowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Facebook / Kinga Rusin
2/6

Kinga Rusin podkreśliła, że w osiągnięcie dobrej formy włożyła wiele energii.

 

"Żeby nie było, że zaniedbuję swojego fb, specjalnie dla Was kulisy sesji dla magazynu Ewy Chodakowskiej - Be Active. I odpowiedź na pytanie: po co mi sesja w kostiumie kąpielowym. Jakiś czas temu postanowiłam w końcu o siebie zadbać. Nie poszłam do kosmetyczki tylko zaczęłam świadomie żyć, zdrowo jeść i się ruszać. Dla zdrowia, dla dobrego samopoczucia, dla lepszego wyglądu, DLA SIEBIE! Do sprawy podeszłam poważnie, zaczęłam więc szukać informacji, czytać fachowe książki, rozmawiać ze specjalistami. Wszystko na sobie testowałam i przyglądałam się efektom. Obserwacjami dzieliłam się tylko z najbliższymi koleżankami".

 

Zdradziła przy okazji, jakie są jej najbliższe plany.

 

3/6
Kinga Rusin, Ewa Chodakowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Facebook / Kinga Rusin
3/6

Kinga Rusin wydaje... książkę!

 

"Rezultat jest taki, że jedna namówiła mnie na wydanie książki, a druga na sesję gdzie pokazuję więcej niż zakrywam... I jedna i druga przekonywały, że tego czego kobiety potrzebują dziś najbardziej to inspiracja i dobry przykład. Żeby uwierzyć, że można po 40tce i dwójce dzieci wyjść bez wstydu w bikini trzeba dowodów. Jeżeli efekty pracy są inspirujące to chce się poznać metody. Dowody w załączeniu, metody w książce".
 

 

 

4/6
Kinga Rusin, Ewa Chodakowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Facebook / Kinga Rusin
4/6

Kinga Rusin nie ukrywa,  że czuje się świetnie i dzięki nowemu stylowi życia schudła aż 15 kilogramów i osiągnęła wymarzoną sylwetkę! Przyznać trzeba, że prezenterka wygląda fenomenalna: szczupły, umięśniony brzuch, ani grama tłuszczu i promieniująca z niej dobra energia sprawiły, że nowe zdjęcia szybko obiegły Internet i inne media. Podoba wam się odmienione oblicze dziennikarki?

 

 

5/6
Kinga Rusin, Ewa Chodakowska, metamorfozy gwiazd
Copyright @Facebook / Kinga Rusin
5/6

Dzięki ćwiczeniom z Ewą Chodakowską sylwetka gwiazdy TVN jest doskonała. Internauci nie kryją podziwu i podkreślają, że takiego ciała Kindze Rusin pozazdrościć mogą dwudziestolatki. Widać, że dziennikarka promienieje: na niedawnym Balu Fundacji TVN została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą.

 

Przeczytaj też: Marcin Brzeziński: Wybrałem najpiękniejsze kreacje z Balu Nocy Letniej Fundacji TVN „Nie jesteś sam”! Oto mój Top 7!
 

6/6
Kinga Rusin na Balu Nocy Letniej Fundacji TVN „Nie jesteś sam”
Copyright @ons.pl
6/6

Nowy numer "Be Active", na którego okładce pojawi się Kinga Rusin, trafi do sprzedaży na początku października. Patrząc na zdjęcia zamieszczone w Internecie przez dziennikarkę: warto na niego czekać!

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.