Kylie Minogue nie może mieć dzieci przez raka
Fot. AFP/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat Kylie Minogue. Przez walkę z rakiem nie może mieć dzieci

Artystka nie ukrywa, że macierzyństwo było w sferze jej planów...

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 20:55
Kylie Minogue nie może mieć dzieci przez raka
Fot. AFP/EAST NEWS

Od trzech dekad zachwyca fanów optymizmem, kreatywnością i niespożytą energią sceniczną. Choć życie Kylie Minogue wielu wydaje się bajką, ona także ma za sobą dramatyczne chwile. 14 lat temu zdiagnozowano u artystki nowotwór, przez co musiała przerwać swoją trasę koncertową i zniknąć z życia publicznego, by walczyć o powrót do zdrowia. Niestety, jak ujawniła w najnowszym wywiadzie, skutkiem ubocznym przebycia raka jest niemożność zajścia w ciążę...

Kylie Minogue przez nowotwór nie może zostać matką

W 2005 roku na Kylie Minogue spadł bolesny cios. Artystka dowiedziała się, że ma raka piersi. Musiała z dnia na dzień przerwać ogromną trasę koncertową Showgirl: The Greatest Hits Tour i poddać się natychmiastowemu leczeniu. Przeszła operację oraz chemioterapię, koniec końców nowotwór udało się spacyfikować, zaś australijska księżniczka popu mogła powrócić na scenę. 

Niestety, w organizmie 36-letniej wówczas wokalistki zaszły w trakcie zmagań z chorobą nieodwracalne zmiany. Jak ujawniła w rozmowie z dziennikarzem Sunday Times, nigdy nie zostanie przez to matką.

„Miałam 36 lat, gdy zachorowałam, więc i tak zbliżałam się już do końca tej drogi. I chociaż wtedy nie starałam się o dziecko, to czasem dopadają mnie myśli o tym, „co by było, gdyby...”, zwierzyła się artystka.

Jak sobie z tym radzi? Przyznaje, że nie jest jej łatwo, ale stara się zachowywać spokój ducha i myśleć pozytywnie. Z pewnością pomaga jej też w tym doświadczenie życiowe - w tym miesiące Kylie Minogue skończy 51 lat.

„Mam teraz 50 lat i czuję się bardziej wyluzowana. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale czasem zastanawiam się, jaką byłabym mamą. Oczywiście, ludzie powtarzają, że są różne inne opcje, ale nie wiem, czy jestem na to gotowa. Nie mogę powiedzieć, że nie mam w życiu rzeczy, których żałuję, ale byłoby mi bardzo trudno iść do przodu, gdybym nieustannie zatrzymywała się przy tej sprawie i nad nią rozmyślała. Muszę podchodzić do tego filozoficznie i akceptować to, w jakim miejscu teraz jestem”, zaznacza.

Internauci o mocnym wyznaniu Kylie Minogue

Fani oraz osoby postronne podkreślają, że dokonała w życiu rzeczy wielkich i odcisnęła swój ślad na popkulturze. „Dzieci to nie wszystko, czasem tak po prostu bywa”. „I tak jesteś legendą”. „Uwielbiam Cię”, piszą, podnosząc Australijkę na duchu  

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?