Kylie Minogue nie może mieć dzieci przez raka
Fot. AFP/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat Kylie Minogue. Przez walkę z rakiem nie może mieć dzieci

Artystka nie ukrywa, że macierzyństwo było w sferze jej planów...

Konrad Szczęsny 5 maja 2019 20:55
Kylie Minogue nie może mieć dzieci przez raka
Fot. AFP/EAST NEWS

Od trzech dekad zachwyca fanów optymizmem, kreatywnością i niespożytą energią sceniczną. Choć życie Kylie Minogue wielu wydaje się bajką, ona także ma za sobą dramatyczne chwile. 14 lat temu zdiagnozowano u artystki nowotwór, przez co musiała przerwać swoją trasę koncertową i zniknąć z życia publicznego, by walczyć o powrót do zdrowia. Niestety, jak ujawniła w najnowszym wywiadzie, skutkiem ubocznym przebycia raka jest niemożność zajścia w ciążę...

Kylie Minogue przez nowotwór nie może zostać matką

W 2005 roku na Kylie Minogue spadł bolesny cios. Artystka dowiedziała się, że ma raka piersi. Musiała z dnia na dzień przerwać ogromną trasę koncertową Showgirl: The Greatest Hits Tour i poddać się natychmiastowemu leczeniu. Przeszła operację oraz chemioterapię, koniec końców nowotwór udało się spacyfikować, zaś australijska księżniczka popu mogła powrócić na scenę. 

Niestety, w organizmie 36-letniej wówczas wokalistki zaszły w trakcie zmagań z chorobą nieodwracalne zmiany. Jak ujawniła w rozmowie z dziennikarzem Sunday Times, nigdy nie zostanie przez to matką.

„Miałam 36 lat, gdy zachorowałam, więc i tak zbliżałam się już do końca tej drogi. I chociaż wtedy nie starałam się o dziecko, to czasem dopadają mnie myśli o tym, „co by było, gdyby...”, zwierzyła się artystka.

Jak sobie z tym radzi? Przyznaje, że nie jest jej łatwo, ale stara się zachowywać spokój ducha i myśleć pozytywnie. Z pewnością pomaga jej też w tym doświadczenie życiowe - w tym miesiące Kylie Minogue skończy 51 lat.

„Mam teraz 50 lat i czuję się bardziej wyluzowana. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale czasem zastanawiam się, jaką byłabym mamą. Oczywiście, ludzie powtarzają, że są różne inne opcje, ale nie wiem, czy jestem na to gotowa. Nie mogę powiedzieć, że nie mam w życiu rzeczy, których żałuję, ale byłoby mi bardzo trudno iść do przodu, gdybym nieustannie zatrzymywała się przy tej sprawie i nad nią rozmyślała. Muszę podchodzić do tego filozoficznie i akceptować to, w jakim miejscu teraz jestem”, zaznacza.

Internauci o mocnym wyznaniu Kylie Minogue

Fani oraz osoby postronne podkreślają, że dokonała w życiu rzeczy wielkich i odcisnęła swój ślad na popkulturze. „Dzieci to nie wszystko, czasem tak po prostu bywa”. „I tak jesteś legendą”. „Uwielbiam Cię”, piszą, podnosząc Australijkę na duchu  

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!