Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała nowe zdjęcie, ale wszyscy patrzą na wózek małego Henia!

Ile kosztuje i co to za model?

Gabriela Czernecka 25 czerwca 2020 18:38
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Piękny biały wózek synka Małgosi Rozenek-Majdan zachwycił jej fanki na Instagramie. Prezenterka podzieliła się najnowszą fotografią z internautami, ale wszyscy patrzą na dziecięcy wózek w klasycznym stylu, Jego cena może Was zaskoczyć...

Wózek Małgosi Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze zanim na świat przyszedł jej trzeci syn Henryk, miała przygotowaną wyprawkę, którą jej fani mieli okazję podglądać na Instagramie. Tam gwiazda zamieściła zdjęcia, na których podziwialiśmy piękne łóżeczko, pokoik, a nawet ubranka małego chłopca. Teraz, gdy Henryk Majdan jest już na świecie, Małgosia i Radek chętnie pokazują swojego synka światu. Na Instagramie Małgosi Rozenek-Majdan pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie, na którym widzimy piękny dziecięcy wózek w klasycznym stylu. To model, który zarówno jakością, jak i ceną zdecydowanie pasuje do pozostałych rzeczy kupionych przez Małgosię przed porodem. 

Choć to podobno jeden z pięciu wózków przygotowanych dla chłopca przez małżeństwo, to musimy przyznać, że świetnie się prezentuje! Elegancki wózek z białą gondolą i dużymi czarnymi kołami to wózek Emmaljunga Mondial de Luxe. Jego koszt to ponad 5 tysięcy złotych. Na taki wydatek może pozwolić sobie niewielu rodziców. Fanki Małgorzaty Rozenek są jednak zachwycone jej wyborem: „Cudny, normalny wózek, a nie sztywne modne badziewie, jestem pod ogromnym wrażeniem”, piszą internautki. Zobaczcie, jak się prezentuje i oceńcie sami czy jest wart swojej ceny!   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

Wózek Małgosi Rozenek-Majdan
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.