Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała wózek dla syna!

Jego cena przyprawia o zawrót głowy

Sabina Zięba 30 maja 2020 14:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Lada dzień Małgorzata Rozenek-Majdan zostanie po raz trzeci mamą. Choć z poprzedniego związku ma już dwóch synów, będzie to pierwsze dziecko jej i Radosława Majdana. Wiadomo, że zakochani nie mogą się już doczekać kolejnego członka rodziny i w najdrobniejszych szczegółach przygotowują się do nowej roli. Posiadają już nawet wózek. Przez przypadek zaprezentowali go w mediach społecznościowych i zaskoczyli fanów!

Wózek dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Od wielu miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do opieki nad noworodkiem. Urządziła pokój dla dziecka, kupiła wszystkie potrzebne akcesoria, a nawet pod okiem specjalistów napisała książkę dla wszystkich przyszłym mam, które mają wątpliwości w rodzicielskich kwestiach. Efektami dynamicznych przygotowań chętnie dzieli się z fankami w mediach społecznościowych. Kilka dni temu pokazała, jak Radosław Majdan składa nową kołyskę dla oczekiwanego synka. To właśnie na tych ujęciach wypatrzono  również fragment wózka, który zakupili dla pociechy.

Po dużych czarno-białych kołach oraz białej torbie-organizerze, serwis Party.pl wnioskuje, że para postawiła na wózek marki Emmaljunga, a konkretnie na model Mondial de Luxe. To bezpieczny, komfortowy i zaawansowany technicznie wózek, który wyróżnia wygląd w stylu retro. Mogą w nim przebywać dzieci aż do 3. roku życia.

Jego koszt to około 5500 złotych. Choć wydaje się to sporą sumą, wiele gwiazd decyduje się wydać dużo większe kwoty na pojazdy dla dzieci. W naszym show-biznesie zdarzają się i wózki po 20 tysięcy złotych. Wiadomo jednak, że Majdanowie nie ograniczają się do jednego modelu - sama Małgorzata zdradziła, że ich syn będzie mógł wybierać aż z 5 egzemplarzy.

Co myślicie o tym wyborze?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

wózek Emmaljunga Mondial de Luxe

wózek dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.