Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Lewandowscy dodali piękne rodzinne zdjęcia, ale fani patrzą tylko na wózki Klary i Laury! 

Wiemy, ile kosztują!

Gabriela Czernecka 21 czerwca 2020 17:56
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się z internautami zdjęciami ze spaceru, na który wybrali się z córkami - Klarą i Laurą. Na dwóch zdjęciach, które zamieścili na Instagramie dumni rodzice mamy okazję podziwiać piękne dziecięce wózki. Córki Lewandowskich podróżują w luksusowych modelach wartych kilka tysięcy złotych! Poznajcie szczegóły.

Wózki Klary i Laury Lewandowskich

Anna i Robert Lewandowscy po raz drugi rodzicami 6 maja 2020 roku. Wówczas w Monachium na świat przyszła ich córeczka, której dali na imię Laura. Niedawno dziewczynka skończyła miesiąc, a dumni rodzice nie zapomnieli udokumentować tego na swoich social mediach. Nie da się nie zauważyć, że teraz chętniej dzielą się w sieci zdjęciami córek. Zarówno Klara, jak i Laura szybko stały się gwiazdami Instagramów swoich rodziców, bowiem każde ich zdjęcie cieszy się ogromną popularnością. Tym razem nie mogło być inaczej.

Na profilu na Instagramie Ani Lewandowskiej, ale także na Instagramie Roberta Lewandowskiego pojawiły się zdjęcia ze spaceru. Para wybrała się na spacer z córkami, które na zdjęciach pozują w luksusowych wózkach dziecięcych. Co ciekawe, jeszcze w maju Ania na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym mała Laura pozowała w wózku - fani od razy zwrócili uwagę na markę, którą zdradzają charakterystyczne kwiaty. Była to gondola marki Cybex Spring Blossom Light. W ofercie można znaleźć przeróżne produkty — spacerówki, nosidełka, a także akcesoria dla młodych mam. Wózek, na jaki zdecydowała się Ania kosztuje ponad 8500 złotych! To funkcjonalny model, który oprócz swojej praktyczności charakteryzuje się modnym designem. Dodatkowo do wózka można dobrać pasujące kolorystycznie dodatki na przykład śpiworek, torbę, parasolkę, a także nosidełko.

Ile kosztuje wózek Laury Lewandowskiej?

Teraz Ania i Robert za sprawą nowego zdjęcia ujawnili, że Laura i Klara mają jeszcze inne wózki! Te na najnowszym zdjęciu pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Cybex Priam Koi Crystallized. Ta linia wózków nawiązuje do japońskiej mitologii i posiada aplikacje oraz hafty na wyjątkowym, odbijającym światło, kryształowo-srebrnym materiale. W skład zestawu wchodzi obszerne siedzisko spacerowe, komfortowa gondola oraz bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy. Koszt wózka sióstr Lewandowskich szacuje się na około 7700 złotych! Wart swojej ceny?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.