Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała ciążowy brzuszek

Jest już całkiem spory!

redakcja VIVA! 17 grudnia 2019 20:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Od momentu, gdy w niedzielny wieczór podczas koncertu zespołu IRA ogłoszono, że Radosław Majdan zadebiutuje w roli ojca, w mediach nie milkną kolejne doniesienia o przebiegu ciąży popularnej prezenterki. Teraz Małgorzata pokazała po raz pierwszy brzuszek. I to... przez przypadek!

Ciążowe krągłości Małgorzaty Rozenek-Majdan

Mimo tego że para poinformowała o oczekiwaniu potomka, a aktualnie aktywnie komentuje radosne wieści w mediach społecznościowych i uczestniczy w dyskusjach z fanami, nie dzieli się fotografiami, na których widać ciążowe krągłości prezenterki TVN. Teraz przez przypadek zrobiła wyjątek!

We wtorek 17 grudnia Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na prezentację najnowszej kolekcji biżuterii Zozo Design. Podczas kręcenia wideo na Instastory i opowiadania o świątecznych prezentach oraz ulubionych dodatkach, gwiazda w pewnym momencie zaczęła filmować swoje odbicie w lustrze.

Przez ułamek sekundy można zobaczyć przyszłą mamę w żółtej dzianinowej sukience mini, która mimo swojego oversizowego rozmiaru, uwydatnia krągłości Perfekcyjnej Pani Domu. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę wyjątkowo i widać, że „stan błogosławiony” jej sprzyja.

Przypomnijmy, że to już 4. miesiąc i syn pary ma pojawić się na świecie w czerwcu 2020 roku. Jesteśmy przekonani, że Małgorzata zachwyci nas jeszcze wieloma ciążowymi stylizacjami!  

ciążowy brzuszek, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.