Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ujawnili płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Znany jest również prawdopodobny termin porodu

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2019 07:55
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

O tym mówią dziś wszyscy: Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się dziecka! Radosną nowinę potwierdził Radosław Majdan, publikując wzruszające oświadczenie na swoim Instagramie. Pierwsze doniesienia mediów nie ujawniały szczegółów, ale teraz poznaliśmy płeć dziecka!

Płeć dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Fani pary nie szczędzą im gratulacji i ciepłych słów – nie mogło również zabraknąć licznych pytań o to, czy powitają na świecie chłopca, czy dziewczynkę. Radosław Majdan zasugerował płeć, publikując poruszający wpis na swoim Instagramie. „W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza)”, czytamy.

„Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze”, dodał.

Jak informuje magazyn Party, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan rzeczywiście powitają na świecie trzeciego synka! Prawdopodobny termin porodu to czerwiec 2020 roku.

Radosław Majdan komentuje powiększenie rodziny: „Będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham”. A kto ogłosił radosną nowinę jako pierwszy? Zobaczcie poruszające nagranie>>

Małgorzata Rozenek Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie ukrywali, że starają się o trzecie dziecko, i że ich jedyną nadzieją jest procedura in vitro. „Zdarza się, że słyszę: musisz urodzić trzecie dziecko. […] To mnie stawia w bardzo niezręcznej sytuacji. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w jednym z wywiadów VIVY! Katarzynie Sielickiej.

Pomimo trudności, małżeństwo nie zrezygnowało z marzenia o powiększeniu rodziny, chociaż Perfekcyjna Pani Domu wyznała, że powoli tracą nadzieję. „Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40-stce. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię”, ujawniła w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.